LOOK OF THE DAY: Į GRANATAS!

2017 liepos 24 in Mada, Stilius - Komentarų nėra

palaidinė Stradivarius/ sijonas H&M/ kimono ir akiniai Lindex/ kuprinė Topshop/ laikrodis Cluse iš Timebar.lt/ batai Deichmann


Vasara man asocijuojasi ne tik su deginimosi sesijomis, maudynėmis, jūra, braškėmis ir kelionėmis. Vasara, be abejojo, yra ir karščiausias festivalių sezonas. Na, bent jau Lietuvoje. Ir festivalių kiekis yra nemažas, tad kiekvienas atras savo muzikos skoniui atitinkantį. Vienas iš populiariausių ir daugiausiai stilingų žmonių suburiantis yra netoli Kauno vykstantis festivalis „Granatos Live“. Nors pati nė karto dar nebuvau ten nuvykusi, bet šiais metais privalau ten būti, kadangi atvyksta Ellie Goulding! Su jos kūryba susipažinau dar prieš 3,5 metų, kai ji dar nebuvo tokia gerai žinoma, todėl praleisti tokią progą ir nepamatyti jos gyvai ir ne kokiame nors koncerte, o festivalyje būtų nuodėmė. Beje, mano espadrilės, kurias matote nuotraukose, yra iš Deichmann Ellie Goudling kolekcijos! Be Ellie Gouding taip pat bus galimybė gyvai pamatyti Alan Walker, Leon Somov & Jazzu, G&G Sindikatą, Marijoną Mikutavičių ir dar daugelį kitų atlikėjų. Daugiau čia.

Ginčytis su mintimi, kad šiandien festivaliai yra skirti ne tik muzikos pasiklausyti ir gerai praleisti laiką, bet ir gražiai apsirengti ir parodyti savo stilių, būtų kvaila. Šiandien dalinuosi deriniu, kurį pati rinkčiausi į muzikos festivalį. Džinsinis sijonas, palaidinė ant petnešėlių, permatomas kimono, patogios espadrilės ir kuprinė man yra puikus pasirinkimas. Beje, šiais metais Deichmann kartu su Ellie Goulding sukūrė bendrą kolekciją. Turiu kelis favoritus, tačiau labiausiai esu įsimylėjusi šias juodas espadriles, kurios tinka bet kokiai progai. Ir išėjimui į miestą su suknele, ir prie jūros su šortais… ir, aišku, į festivalį! Susitinkame „Granatos Live“?

nuotraukos: Canon 600d + Sigma 30mm f1.4 Art

 

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×