LOOK OF THE DAY: IR VĖL LANGUOTAS ŠVARKAS

2017 lapkričio 22 in Mada, Stilius - Komentarų nėra

švarkas River Island/ palaidinė, džinsai ir rankinė Lindex/ batai Deichmann/ laikrodis Daniel Wellington


Languotas švarkas – tai klasika, kuri niekada neišeis iš mados. Nors tai klasikinis drabužis, languotas raštas suteikia jam visai kitokį, labai charizmatišką bendrą vaizdą. Jeigu pradėtumėme analizuoti garsiųjų mados namų pristatymus, tai pamatytumėme, jog langeliai modifikuojasi, keičiasi, tobulėja, tačiau „nenulipa“ nuo mados sostinių podiumų. Languotų audinių įvairovė yra labai plati, todėl svarbu mokėti išsirinkti sau tinkantį ir mokėti jį derinti prie kitų drabužių. Taigi, apie tai šiek tiek plačiau. Kokio kirpimo švarką rinktis? Noriu perspėti, kad iš pirmo žvilgsnio labai neagresyvūs ir ramūs langeliai gali būti kaprizingi ar net pavojingi! Pavyzdžiui, aukštesnėms ir lieknesnėms moterims galima rinktis švarką su trijų ketvirčių rankovėmis, o žemesnėms geriau yra rinktis švarką su įprasto ilgio rankovėmis. Daugiau apie languoto švarko pasirinkimą skaitykite čia.

Šiandien dalinuosi deriniu su pačiomis nerealiausiomis nuotraukomis. Dievinu šias nuotraukas tiek dėl spalvinės gamos, tiek dėl pačio derinio ir jo detalių. Šį kartą pabandžiau su mano mėgstamiausiu languotu švarku sukurti visai kitokį derinį (pirmą galite pamatyti čia). Ar man pavyko? Manau, kad taip.

nuotraukos: Inga

 

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×