KELIAUJU Į MADOS INFEKCIJĄ

2018 balandžio 24 in Mada, Stilius - Komentarų nėra

striukė New Yorker/ paladinė H&M/ sijonas Lindex/ batai 5th Avenue iš Deichmann/ rankinė Zara/ laikrodis Daniel Wellington


Taip, būtent taip keliavau į vieną svarbiausių mados renginių Lietuvoje – į Mados infekciją. Šiais metais tikrai neplanavau ten eiti dėl dviejų priežasčių. Viena iš jų yra laisvo laiko stoka, o kita – nekokie mano pačios santykiai su šiuo renginiu. Kodėl žmonės ten išvis eina? Nemaža dalis tikrai domisi perspektyviais, jaunais dizaineriais ir nori pamatyti jų kūrybos vaisius. Bet kam ateina didžioji dalis? Parodyti save. Parodyti save visiems. Ir sakydama visiems turiu omenyje grupelę fotografų, dėka kurių darytų nuotraukų patekimo į portalus, galima parodyti mūsų visuomenei, koks gi tu afigienas, stilingas ir, svarbiausia, ištroškęs dėmesio esi. Nepapozuosi prie žymiosios sienelės, vadinasi nepateksi į portalų galerijas. Nepateksi į portalų galerijas, vadinasi veltui tiek ilgai ruošeisi šiam renginiui, dareisi profesionalų makiažą, kelias dienas, o gal savaites prieš rinkaisi derinį. Ir tokį derinį, kuris yra parinktas tik tam, kad sulauktum kuo daugiau dėmesio! Kaip ten kažkada šį renginį buvo išvadinusi mano blogerė-draugė Kotryna? Tuštybių mugė? Dar ir kaip jai pritarčiau!

Pirmą dieną salė renginio pabaigoje liko pustuštė. Galbūt buvo jau vėlu ir dauguma nusprendė nelaukti pabaigos ir važiuoti namo. O gal fotografų jau nebuvo ir nebuvo prieš ką rodytis? Iš tiesų renginys man pasirodė neblogas. Buvo pasirinktas kiek įdomesnis podiumo išdėstymas, nes kolekcijų detales galėjo pamatyti ir tie, kurie sėdėjo 4 ar 5 eilėse. Kalbant apie kolekcijas, tai kelios tikrai patiko ir paliko itin gerą įspūdį. Tačiau nemeluosiu pasakydama, kad kartais pasidarydavo nuobodu.

Šis įrašas yra gana sarkastiškas, bet kodėl gi ne? Kartais labai smagu pažvelgti į visą šį reikalą iš kitos pusės. Nes kodėl gi ne?

P.S. ačiū Deichmann už pakvietimą ir galimybę pratęsti mano kasmetinę kelionę į šį mados festivalį.

nuotraukos: Canon 6d + Sigma 30mm f1.4 Art

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×