LOOK OF THE DAY: LES FEMMES

2017 rugpjūčio 20 in Mada, Stilius - 1 komentaras

palaidinė ir akiniai Lindex/ šortai ir švarkelis Zara/ kuprinė Yoins/ batai Ecco/ laikrodis Daniel Wellington/ apyrankė The Peach Box


Labas rytas!  Na, beveik jau diena. Šį lietingą sekmadienio rytą noriu pradėti nuo naujo įrašo, kadangi pastarąją savaitę nebuvau itin aktyvi tiek tinklaraštyje, tiek kituose soc. tinkluose. Nors be galo džiaugiuosi, kad nuo rugsėjo mėnesio man nebus jokių mokslų ir galėsiu toliau džiaugtis gyvenimu be papildomų rūpesčių, tačiau laiko visiems darbams iš to-do sąrašo vis tiek neužtenka. Tiesa, jau džiugu dėl to, kad sugebu po darbo ne važiuoti tiesiai namo, kad kuo greičiau nukrisčiau į lovą, o bent 3 kartus tiesiai po darbo nueiti į sporto salę. Prisiversti kartais yra be galo sunku, ypač kai vos laikaisi ant kojų, bet užtat jausmas po treniruotės yra labai geras. Bet čia yra vienas bet. Jėgų kažką rašyti ar redaguoti visiškai nėra, o smegenys tiesiog atsijungia, todėl reikia rinktis: arba eiti sportuoti, arba eiti ruošti straipsnius, nuotraukas ar video. Stengiuosi viską subalansuoti ir viskam skirti pakankamai laiko ir žinau, kad man pavyks! Spėdavau anksčiau, tai tikrai spėsiu viską ir dabar, nes svarbiausia yra noras ir sugebėjimas laiku pakilti nuo sofos.

Kalbant apie šiandieninį derinį, tai taip penktadienį keliavau į darbą, o po darbo keletą valandų praleidau prekybos centre. Naujuosius Les Femmes marškinėlius priderinau prie trumpų netikros odos šortų (taip, su jais yra labai karšta) ir džinsinio švarkelio. Ant pečių mano šios vasaros mėgstamiausia kuprinė, o iš aksesuarų tik akiniai nuo saulės ir laikrodis su derančia apyranke. P.S. nepamirškite sudalyvauti konkurse, kur galite laimėtį šią Eucerin veido emulsiją čia.

nuotraukos: Canon 600d + Sigma 30mm f1.4 Art

 

1 komentaras

 • Ada 2017 rugpjūčio 22 at 1:10

  Love this outfit and particularly the t-shirt. You look very sporty and cool <3

  http://fashamorphosis.blogspot.com

 • Atsakyti

  APIE MANE

  DARJA TUPČAJA

  Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

  SEKITE MANE KITUR

  ARCHYVAS

  NAUJAUSI STRAIPSNIAI

  ×