Look of the day: LET’S PARTY

2016 lapkričio 27 in Mada, Stilius - 3 komentarai

Sveiki! Ar jau pastebėjote, jog Kalėdos artėja itin sparčiai. Vilniuje vakar buvo įžiebta eglutė, visi prekybos centrai papuošti ir laukia klientų su specialiais šventiškais pasiūlymais, o aplinkui groja kalėdinė muzika. Smagu, jog šventės artėja, tačiau prieš šventes svarbu pasirūpinti ne tik dovanomis, bet ir tinkama apranga. Kiek vakarėlių jūsų laukia šiais metais? Aš savo net bijau pradėti skaičiuoti, nes nusimato tikrai smagus adventas, bet pagalvoti apie atitinkamus derinius taip pat reikia. Šiandien kaip tik rodau vieną iš daugelio derinių švenčių maratonui. Derinio akcentas – sijonas. Be galo gražus, midi ilgio, juodos spalvos, juostuotas sijonas iš Tally Weijl, kuris puikiai tinka bet kokiam vakarėliui. Teisingai pasirikus viršutinę dalį, galima sukurti tiek itin puošnų vakarinį derinį, skirtą, pavyzdžiui, naujųjų metų vakarėliui, tiek ramesnį variantą prieškalėdiniam susitikimui – dovanėlių apsikeitimui su draugėmis. Šiandien aš renkuosi blizgantį megztuką, nes ir jauku, ir puošnu. Nepamiršau ir apie mažą juodą rankinuką. Aš pasiruošus!

P.S. sijonas, megztukas ir rankinė yra iš Tally Weijl parduotuvės, kurią rasite Vilniaus, Kauno, Klaipėdos bei Šiaulių PC “Akropolis”.

ootd_party-tally_6ootd_party-tally_2ootd_party-tally_4ootd_party-tally_1ootd_party-tally_3ootd_party-tally_7photos: Nadia

3 Komentarai

 • Irene Laura 2016 lapkričio 28 at 0:18
 • Ugnė Avižinytė 2016 gruodžio 11 at 12:01

  Sveika, kokia spalva ir kokiais dažais šviesinai plaukus?

  • darjatupcaja 2016 gruodžio 12 at 22:35

   Ne pati dažiausi, o salone, tai tikrai nežinau 🙂 bent jau šviesino tai su Olaplex, o vėliau tonavo su kažkuo.

  Atsakyti

  APIE MANE

  DARJA TUPČAJA

  Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

  SEKITE MANE KITUR

  ARCHYVAS

  NAUJAUSI STRAIPSNIAI

  ×