LOOK OF THE DAY: MIELIAUSIA LEDAINĖ

2017 liepos 20 in Kelionės, Mada, Stilius - Komentarų nėra

suknelė ir rankinė Lindex/ skrybėlė Sinsay/ basutės Zara/ laikrodis Cluse iš Timebar.lt/ telefono dėklas Burga/ akiniai Rayban iš Ottica


Labas rytas! Kasdienė rutina jau šiek tiek slegia, o tobulos atostogų akimirkos liko tik nuotraukose. Vienintelis džiugus aspektas – nuotraukų dar daug! Šiandien dalinuosi deriniu, kurį pasirinkau keliaujant antrą dieną po Korfu salą. Tą naktį teko nakvoti ne savo viešbutyje, o visai kitame salos gale, todėl pirma šovusi mintis buvo ši balta suknelė. Tai nėra šios suknelės pirmos atostogos Graikijoje, kadangi sėkmingai keliavau su ja praeitais metais į Rodo salą, tačiau geriau jau turėti vieną baltą suknelę negu atostogauti kartą per dvejus metus, tiesa? Beje, ar pastebėjote šios mažos ledainės grožį? Tai mieliausia ledainė pasaulyje! Ją netyčia užmatėme pro mašinos langus, kai važiavome siauromis Kassiopi miestelio gatvelėmis. Pirmas įspūdis – wow! Nelabai toli pasistatėme mašiną ir eidami pro šią ledainę negalėjome ne užeiti. Tai buvo puiki dienos pradžia su šalta kava rankose ir nežinomybe, kur toliau važiuosim ir ką pamatysim.
nuotraukos: Canon 600d + Sigma 30mm f1.4 Art

 

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×