SU PIŽAMA Į GATVĘ?

2018 birželio 2 in Mada, Stilius - Komentarų nėra

marškiniai Zaful/ kelnės, rankinė ir akiniai Lindex/ batai Tamaris/ pakabukas Pandora


Labai smagu pradėti rytą lėtai, besimėgaujant rytine kava ir žiūrint per savaitę susikaupusius ir neperžiūrėtus YouTube filmukus. O vėliau dar ir prisėsti prie kompiuterio ir paskirti kelias valandas mėgstamiausiam hobiui – tinklaraščiui. Pastaruoju metu aš, atrodo, kad nieko nespėju, o laikas tik bėga. Mintyse ir užrašuose tiek planų, o įgyvendintas būna koks trečdalis. Šiuo atveju kalbu apie mano egzistencijos online planus, o visas likęs gyvenimas yra daugiau mažiau susireguliavęs ir normalizavęs. Na, dar norėčiau sportuoti ne 2, o bent 3 kartus per savaitę, kas yra nesunkiai įgyvendinama.

Norėčiau, kad kiekvienas rytas prasidėtų kaip šis: lova, kava, YouTube, egzistencijos online (taip nuo šiol vadinsiu tai, ką aš darau online) planavimas ir mėgstamiausia pižama. O aš dievinu pižamas! Dažnai sekmadienius ar šeštadienius, kai visą dieną neišeinu iš namų, o neišeiti iš namų visą dieną stengiuosi bent kartą per savaitę, leidžiu su pižama. Galėčiau visą laiką būti su pižama. Kaip gerai, kad neseniai pižamų tendencija persikėlė iš namų į gatves. Vis dėlto ne tik aš viena dievinu pižamas! Šiandieninis mano derinys yra įkvėptas būtent šios tendencijos. Prie šios švelniai rožinės spalvos palaidinės su gėlių elementais derinu juodas patrumpintas kelnes. Ir kuo ne pižama?

nuotraukos: Canon 6d + Canon 50 mm f1.8

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×