Look of the day: NO GLAM

2017 sausio 15 in Mada, Stilius - Komentarų nėra

coat H&M/ sweater and jeans Lindex/ beanie Bershka/ backack Topshop/ watch Daniel Wellington


Sveiki! Šiuo metu esu labai geros nuotaikos, todėl nusprendžiau nieko nelaukti ir jau šiandien pasidalinti nauju deriniu. Man dažnai yra sunku sugalvoti tinkamą pavadinimą derinio įrašui, todėl kartais jie būna per daug paprasti ir neįdomūs ir nesudominantys. Šis kartas nėra išskirtinis, nes pavadinimas taipogi nekvepia originalumu. Nors iš kitos pusės puikiai atitinka patį derinį. No glam. Būtent taip aš šiuo metu dažniausiai ir atrodau per day-to-day basis. Jokio glamūro, o tik stori megztiniai, grubūs batai, kuprinės ir… kepurės su ausytėmis. Be to, noriu pasidalinti ir mano Deichmann Trendblog rašytu straipsniu apie patarimus norintiems išlikti stilingiems žiemą. Štai ištrauka iš jo:,

“Vienas geriausių būdų „stiliaus palaikymui“ žiemos metu yra smagi arba ryški megzta kepurė. Megztos kepurės nėra joks mados klyksmas, tai – paprasčiausia žiemos spintos klasika. Tam, kad vis dėlto nebūtumėte dar viena pilka pele žmonių minioje, rinkitės įdomesnes kepures.” Visą straipsnį galite perskaityti čia.

photos: Nadia

 

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×