LOOK OF THE DAY: Į GIMTADIENĮ

2017 spalio 15 in Mada, Stilius - 3 komentarai

kailiniai River Island/ sijonas Rosegal/ batai 5th Avenue iš Deichmann/ rankinė Lindex/ laikrodis Daniel Wellington 


Sveiki! Ar žinojote, kad rudens mada man patinka labiausiai iš visų sezonų? Tiesa, pasidžiaugti lengvais paltais ir trumpais kailinukais mes neturime per daug laiko, kadangi gana greitai tenka pereiti pūkinių striukių, vilnonių paltų ir šiltų kailinių. Šiandien dalinuosi savo deriniu, kurį pasirinkau keliaudama į Nyx Professional Makeup vienerių metų gimtadienį PC “Panorama”, ir apskritai pirmosios Nyx Professional Makeup parduotuvės gimtadienį Baltijos šalyse. Nusprendžiau, kad pagaliau atėjo tinkama proga šiam išsiuvinėtam sijonui, kuris laukė savo eilės visą vasarą. Prie šio nuostabaus sijono puikiai tiko trumpi juodi kailinukai, kuriuos turiu jau apie 5 metus, ir juodi aulinukai. Nelabai mėgstu kulnus, o kasdienai renkuosi sportinius batelius, todėl visai pamiršau tą jausmą, ką reiškia avėti avalynę su kulnu.O jausmas tai puikus!

Tiesa, šį savaitgalį leidžiu visai kitaip ir vėl su sportbačiai, kadangi antrą dieną iš eilės dalyvauju Vilniaus sporto festivalyje. Dar niekada mano gyvenime nebuvo tiek sporto! Ir dar supratau, jog 3 treniruotės per dieną yra ryškiai per daug.

nuotraukos: Aliona

 

3 Komentarai

 • Rena 2017 spalio 15 at 12:54

  Wow, this look is perfection!
  xx from Bavaria/Germany, Rena
  http://www.dressedwithsoul.com

 • Isa Machado 2017 spalio 17 at 16:15

  Amazing outfit dear!

  Isa M., Tic Tac Living

 • Dina 2017 spalio 17 at 20:55

  Nice skirt & lipstick colour!

  My new blog…
  https://dinamighty.com/

 • Atsakyti

  APIE MANE

  DARJA TUPČAJA

  Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

  SEKITE MANE KITUR

  ARCHYVAS

  NAUJAUSI STRAIPSNIAI

  ×