Look of the day: PRETTY IN PINK | TALLY WEIJL

2017 balandžio 3 in Mada, Stilius - Komentarų nėra

švarkelis, sijonas ir rankinė Tally Weijl/ džemperis H&M/ batai 5th Avenue from Deichmann/ laikrodis Daniel Wellington


Sveiki! Negaliu atsidžiaugti pagaliau normaliu pavasariu, saulėtomis dienomis ir lengvais drabužiais. Kaip gi yra gera vilkėti švarkelius, džinsines ir odines striukes ir nedrebėti nuo šalčio. Be to, šiandieniniame deriny ne tik esu su lengvu švarkeliu, bet ir be pėdkelnių, kas yra didžiulis pasiekimas.

Beje, ka jūs manot apie tinklinių pėdkelnių trendą? Tai nėra naujas trendas, tačiau pastaruosius porą mėnesių tinklines pėdkelnes ir kojines matau visur. Parduotuvėse, gatvėse, žurnaluose… ir net ant savo kojų! Nors tikrai jaučiu, kad tinkliuko tendencija tuoj pat taps nebeaktuali ar atgyvenusi savo aukso amžių (kelintą iš eilės?), tačiau jei ne dabar, tai kada dar? Aš gerai atsimenu, kad tinklinės pėdkelnės buvo “ant bangos”, kas aš buvau kokioje šeštoje klasėje. Puikiai atsimenu, kad labai norėjau tinklinių pėdkelnių, todėl pavyko įkalbėti mamą ir rugsėjo pirmosios progą man ji nupirko kūno spalvos tinklines pėdkelnes. Ir ne iš bet kur kitur, o iš Kalvarijų turgaus! Oi kokia stilinga, madinga ir visai kokia ponia jaučiausi tą dieną jūs net neįsivaizduojat. Tad prieiname išvadą, kad jei dar norite suspėti į tuoj pat išvykstantį traukinį, eksperimentuokite su tinklais čia ir dabar. Nes vėluojančių traukinys tikrai nelauks!

nuotraukos: Canon 600d + Sigma 30mm f1.4 Art

 

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×