Look of the day: SWEAT BUT SHIRT | TALLY WEIJL

Sveiki! Nors neplanavau skelbti įrašų šeštadieniais, bet kodėl gi ne? Yra ir laiko, ir jėgų, ir, svarbiausia, noro pasidalinti vakar įamžintu deriniu. Šį kartą ir vėl po žieminės pertraukos grįžtu su deriniu, kurį sudėliojau bendradarbiaudama su Tally Weijl.

Prieš kelias dienas, įžengusi į Vilniaus Akropolio Tally Weijl, išsižiojau. Naujos pavasario kolekcijos man taip patiko, kad buvo net sudėtinga išsirinkti drabužius dviems deriniams. Nors anksčiau man Tally Weijl asocijuodavosi su itin mergaitišku stiliumi, t.y. aptemptos suknelės, trumpi sijonukai ir super skinny low rise džinsai, bet laikui bėgant vis labiau ir labiau atrandu ten drabužių, tinkančių būtent mano asmeniniam stiliui. Šį kartą vos ne kas ketvirtas drabužis pritraukė mano dėmesį ir mintyse šaukiau “noriu!”. Radau daug man tinkančių high rise džinsų ir kelnių, bomber švarkelių, įdomių aksesuarų, tarp kurių dvi rankinės, kuprinė ir akiniai nuo saulės, klosnuotą sijoną, ilgą megztinį su aplikacijomis… ir tai tik maža dalis mano “must have” sąrašo.

Aš nemėgstu labai aptemptų drabužių ir kasdien renkuosi patogius, bet stilingus, su šiek tiek edge prieskoniu, derinius. Dažniausiai renkuosi oversized viršų su aptempta apačia arba labiau aptemptą viršų su judesių nevaržančia apačia. Vakar pasirinkau aukšto liemens plėšytus džinsus, šviesiai rožinę rankinę su aplikacijomis ir pilką megztinį, kuris yra paprasto pilko džemperio ir marškinių kombinacija. Džemperis, aišku, tapo šio derinio pagrindiniu akcentu, nes būtent tokie drabužiai ir traukia mano dėmesį. Atrodo, kad paprastas kasdienis pasirinkimas, tačiau ta marškinių imitacija ir išpildo derinį. Taipogi šį džemperį derinčiau su baltais džinsais ir grubiais Dr. Martens tipo batais arba su juodomis patrumpintomis kelnėmis ir baltais sportbačiais.

P.S. džemperis, džinsai ir rankinė yra iš Tally Weijl parduotuvės, kurią rasite Vilniaus, Kauno, Klaipėdos bei Šiaulių PC “Akropolis”.

nuotraukos: Canon 600d + Sigma 30mm f1.4 Art

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.