Look of the day: ULTIMATE DIOR SHADES|Optometrijos Centras

2016 gruodžio 23 in Mada, Stilius - 1 komentaras

sweater, jeans and coat Lindex/ backpack Zara/ hat and chain H&M/ sunglasses Dior (Optometrijos Centras)


Sveiki! Kas sakė, kad akinius nuo saulės reikia nešioti tik vasarą? Melas! Akiniai nuo saulės yra labai dažnai reiškinys mano visų sezonų deriniuose, nes akiniams nuo saulės vieno sezono neegzistuoja. Kodėl? Todėl, kad akiniai nuo saulės jau seniai atlieka ne tik savo tiesioginę, akių nuo tiesioginių saulės spindulių apsaugą, funkciją, bet ir dar vieną – aksesuaro. Jei atidarytumėte mano stalčių su saulės akiniais, tai atšoktumėte atgal nuo išgasčio, nes mano kolekcija jau pasiekė savo trisdešimtąjį gimtadienį: akinių turiu jau virš trisdešimt. Tik keletas iš jų yra kokybiški ir tikrai apsaugantis akis nuo saulės, tačiau didelė dalis mano akinių kolekcijos yra tiesiog “for fun”, kad praskaidrinti nuobodų derinį arba tam, kad jie gražiai derėtų su tam tikra rankine ar laikrodžiu.

Atėjo laikas papildyti savo nekuklią kolekciją viena išties kokybiškų akinių nuo saulės pora. Susipažinkit, tai naujieji Dior akiniai, kuriuos nuo šiol matysite labai dažnai. Dior akinių pasirinkimas labai platus, ypač daug visokių įdomių ir išskirtinių dizainių akinių skirtingų spalvų. Tačiau, kaip pastebėjote, mano pasirinkimas yra gana paprasto, tačiau  tikrai puikaus dizaino akiniai. Juos galėsiu nešioti daug metų iš eilės, nes toks dizainas vargu, ar greitu metu išeis iš mados.

P.S. Mano Dior akiniai yra iš parduotuvės “Optometrijos Centras”. Daugiau informacijos čia.

ootd_dior-shades_8ootd_dior-shades_1ootd_dior-shades_2ootd_dior-shades_4ootd_dior-shades_6ootd_dior-shades_5photos: Nadia

1 komentaras

 • FAVORITE DIOR SHADES - Luscious Style 2016 gruodžio 28 at 20:41

  […] klasika, kuri visada išliks aktuali. Beje, jau rodžiau jums vieną derinį su šitais akiniais čia. Antri akiniai yra visiška pirmų priešingybė: sidabrą pakeitė auksas, o juodus stikliukus […]

 • Atsakyti

  APIE MANE

  DARJA TUPČAJA

  Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

  SEKITE MANE KITUR

  ARCHYVAS

  NAUJAUSI STRAIPSNIAI

  ×