LOOK OF THE DAY: VASAROJANT VILNIUJE

2017 rugpjūčio 7 in Mada, Stilius - Komentarų nėra

palaidinė Rosegal/ sijonas Lindex/ rankinė Mango/ batai Deichmann/ skrybėlė Primark/ laikrodis Cluse iš Timebar.lt/ akiniai Rayban iš Ottica


Sveiki! Savaitės pradžia pasitinku su nauju vasarišku deriniu. Po savaitgalio festivalyje “Granatos Live” grįžau su begale emocijų ir įspūdžių, nes seniai norėjau nuvažiuoti į kokį nors festivalį, bet vis atrasdavau pasiteisinimų. Šį kartą gavau pakvietimą iš Deichmann, tad pasiteisinimai baigėsi, o aš pagaliau patekau į festivalį, kur pamačiau Ellie Goudling, Alan Walker ir daugelį kitų. Aišku, visas detales atskleisiu vėliau, nes šiandieninis įrašas yra apie idealų variantą vasarojant Vilniuje. Kad ir kaip man patinka keliauti ir atostogauti, bet realybė yra kitokia ir vis dėlto didžiąją dalį saulėtų dienų tenka praleisti būtent Vilniuje. Vienam iš tokių vasaros vakarų mieste pasirinkau marškinius primenantį sijoną, patrumpintą palaidinę, patogią avalynę ir keletą būtiniausių aksesuarų: skrybėlę, mažą juodą rankinuką, akinius nuo saulės ir laikrodį. Nes mažiau yra daugiau!

nuotraukos: Canon 600d + Sigma 30mm f1.4 Art

 

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×