LOOK OF THE DAY: VILNIUS ITALIJOJE

2017 birželio 18 in Mada, Stilius - Komentarų nėra

suknelė Lindex/ delninė Weekend Max Mara/ basutės Lidl/ skrybėlė Primark/ laikrodis Mockberg


Sveiki! Kai nori atostogų, atostogas sukuri sau pats! Kadangi kol kas vasarą tenka leisti Vilniuje, nusprendžiau bent jau savo apranga parodyti, kad noriu į Italiją. Arba Ispaniją, arba Graikiją, arba Turkiją. Iš tikrųjų noriu keliauti ten, kur šilta, bet derinys, mano nuomone, gavosi labai itališkas. Sekmadienio vakarui mieste pasirinkau tamsiai mėlyną suknelę su apnuogintais pečiais, įspiriamas aukso spalvos basutes, linksmą delninę ir tam, kad įvaizdis būtų 100 proc. išpildytas, užsidėjau pačią mylimiausią šiaudinę skrybėlę. Beje, parinkau ir tinkamą foną. Tikras Vilnius Italijoje! Toks derinys man yra tobulas pasirinkimas vakarui kurortiniame mieste, kai nesinori persistengti, bet atrodyti gražiai irgi reikia. Tokiomis akimirkomis visada gelbsti lengvos suknelės.

P.S. noriu pasidalinti su jumis straipsniu apie tris vasaros derinius, kurį paruošiau Deichmann Trendblog tinklaraščiui. Straipsnį galima perskaityti čia.

nuotraukos: Canon 600d + Sigma 30mm f1.4 Art

 

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×