Look of the day: WHY WHITE JEANS

2016 liepos 24 in Kelionės, Mada, Stilius - Komentarų nėra

top Zara/ jeans Lindex/ bomber jacket Mango/ shoes Nike from Deichmann/ backpack Topshop/ belt H&M/ sunglasses Zerouv/ watch Daniel Wellington


LT Taip, aš pagaliau grįžau po savo trumpų, bet pilnų įspūdžių atostogų Berlyne. Nieko nelaukdama pradėjau skubiai redaguoti foto ir video medžiagą, nes parsivežiau net visus 15 gb, o tai iš tikrųjų yra nemažai. Šiandien rodau jums tik pirmos dienos derinį, o visi pasakojimai ir įspūdžiai bus kituose įrašuose kartu su tais 15 gb.

Pirmai dienai pasirinkau ganą paprastą bei patogų derinį. Paprasti marškinėliai, balti džinsai, mano naujas mylimiausias bomber tipo švarkelis ir, aišku, patogi avalynė. Kaip tik prieš kelionę radau šiuos Nike sportbačius iš naujos Deichmann kolekcijos, kurie ne tik yra be galo patogūs, bet labai gražūs ir puikiai dera su kitais mano drabužiais ir, svarbiausia, su šiuo nuostabiu švarkeliu. Kiti įrašai iš kelionės pasirodys jau labai greitai!


EN Yes, I’m finally back from my short, but very inspiring trip to Berlin. I’ve started editing all the photo and video material right after the arrival, because I managed to brought 15 gb and it’s a lot! Today I’m showing you my very first outfit from the whole trip (three more are coming soon). All the travel-photo-diaries will be up as soon as possible as well. 

The first day I spent wearing such a basic, but pretty comfortable outfit. Basic top, white jeans, my new favorite bomber jacket and Nike trainers, which I got right before the trip at Deichmann. They are so comfortable, but still look beautiful and easy to style. Stay tuned for more posts from the trip!

ootd_berlin day 1_3ootd_berlin day 1_5ootd_berlin day 1_1ootd_berlin day 1_2ootd_berlin day 1_4photos: Simona

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×