Look of the day: YELLOW FOR JULY

2016 liepos 9 in Mada, Stilius - 1 komentaras

top H&M/ skirt Klara/ shoes Tamaris/ sunglasses Zerouv


LT Kartais geltonos spalvos reikia visiems. Aš nesu didelė ryškių spalvų megėja, bet šios palaidinės modelis ir kirpimas mane labai sužavėjo ir, kas svarbiausia, tiko mano figūrai ir neišryškino jokių trūkumų, o vien tik privalumus. Beje, tai Lily Melrose įtaka. Tiesa, iš pradžių buvau nusiteikus nusipirkti tokią pat palaidinę tik baltos splavos su juodomis palmėmis, bet tuo metu jau nebeliko mano dydžio. Taip viską palikti ir išeiti iš parduotuvės aš sau neleidau, todėl teko rinktis iš to, kas liko. Taip mano spintoje ir atsidūrė ši ryškiai geltona palaidinė. Ar aš gailiuosi? O ne, tikrai ne!


EN Sometimes we all need yellow color in our lives. As you may know, I’m not a big fan of bright colors, but this yellow top is an exception, because it looks so flattering on. Thanks, Lily Melrose. It is your influence. Actually I wanted to get this exact top, but in white color with black palm trees, but they didn’t have it my size. I couldn’t leave the store and decided to choose from what was left. That’s the story about how this bright yellow off the shoulder top became mine. Literally, no regrets!

ootd_jellow_for_july_3ootd_jellow_for_july_6ootd_jellow_for_july_5ootd_jellow_for_july_2photos: Nadia

1 komentaras

 • datflamie 2016 liepos 10 at 11:35

  Labai gražus siluetas palaidinės + sijono!

 • Atsakyti

  APIE MANE

  DARJA TUPČAJA

  Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

  SEKITE MANE KITUR

  ARCHYVAS

  NAUJAUSI STRAIPSNIAI

  ×