LOREAL COLORISTA EVENT IN RIGA

Labas rytas! Vis stengiuosi pagaliau susiimti ir įrašus skelbti ne vėlais vakarais, o iš pat ryto, tačiau kol kas šis bandymas yra vienintelis sėkmingas. Tikriausiai jau matėte iš mano instagram paskyros nuotraukų ir kitų blogerių įrašų bei video blogerių video, kad praeitą pirmadienį su visa mūsų linksma kompanija keliavome į Rygą. Tiesa, sužinojau, kad tikrai važiuosiu tik likus dviem dienom iki pačio renginio, todėl iki pat atvykimo į Latvijos sostinę nežinojau, nei kas per renginys, nei ką tiksliai ten pristatys. Tikriausiai plaukų dažus. Nežinojau ir nesitikėjau nieko, o važiavau tik dėl mūsų nerealios kompanijos ir galimybės tikslingai išnaudoti netyčia pasitaikiusį laisvą pirmadienį. Taip ir būna dažniausiai… kai nesitiki nieko ir nekuri mintyse globalių planų, viskas būna tiesiog super ir grįžti namo su plačia šypsena ir šiltais prisiminimais. Taip įvyko ir šį kartą, kuomet susipažinau su naująja plaukų dažymo linija – Loreal Colorista.

Colorista – tai keturių rūšių plaukų dažymo priemonės, skirtos jaunoms ir nebijančioms drastiškių eksperimentų su plaukų spalva merginoms. Liniją sudaro Colorista Spray, Colorista Washout, Colorista Paint ir Colorista Ombre, Balayage ir Bleach. Aš tikrai nekopijuosiu čia jokių priemonių aprašymų, o tiesiog viską papasakosiu savo žodžiais ir tik besiremdama savo asmenine patirtimi po kelių priemonių naudojimo.

Pirma priemonė iš keturių yra Colorista Spray. Tai tiesiog spalvotas purškiklis plaukams, kuris, pasak gamintoją, laikysies ant jūsų plaukų iki pirmo plovimo. Atspalvių yra įvairių: ir rožinė, ir žalia, ir violetinė, ir šviesiai rožinė, ir melsva. Šviesiausi atspalviai geriausiai atrodys tik ant šviesių plaukų, o rožinė ir žalia – ir ant tamsių. Aš šį purškiklį išbandžiau ant savęs renginio metu, tad tikrai galiu viską papasakoti tiesiai šviesiai. Iš tikrųjų pati koncepcija yra nereali, nes leidžia įnešti šiek tiek ryškumo į jūsų kasdienę šukuoseną, net ir jei tik vienai dienai. Kas čia gali būti negerai? O minusų tikrai rasta. Visų pirma, man labai nepatiko, kad šis purškiklis nudažo viską. Ir plaukus, ir rankas, ir kaklą, ir… drabužius!!! Nuo rankų ši priemonė atsiplauna labai lengvai su paprastu muilu, tačiau kam patiks rožiniu tapęs džemperis? Taigi, į Vilnių grįžau su rožiniu džemperiu, o sekančią dieną ėjau į darbą neplovusi galvos ir taipogi grįžau su pusiau rožiniais tamsaus džinso marškiniais. Ačiū Dievui, kad priemonė labai greitai nusiplauna nuo plaukų ir rankų, tačiau kaip su drabužiais? Klausimas, į kurį man atasakys tik iš skalbimo mašinos išlipę drabužiai. Taip pat norėčiau paminėti, kad šie purškikliai linkę sulipinti plaukus, o geriausiai atrodo ant garbanotų plaukų ir rekomenduoju purkšti kiekvieną sruogelę atskirai.

Antras, ir paskutinis, Colorista produktas, kurį jau spėjau per šią savaitę išmėginti, yra Colorista Washout. Tai yra nuplaunami plaukų dažai, kurie, priklausomai nuo atspalvio, turi išsilaikyti 1-2 savaites. Yra spalvų tinkančių ir blondinėms, ir tamsiaplaukėms. Aš, nors ir turiu šviesius galus, nusprendžiau išbandyti tamsiaplaukėms skirtą raudoną spalvą. Na, nieko keisto, kad pirmą dieną po dažymo atrodžiau kaip undinėlė Ariel. Gavosi labai ryški Ariel plaukų spalva. Aš likau žymiai labiau patenkinta rezultatu, nes pats dažymo procesas nereikalauja itin išskirtinių sugebėjimų, spalva tikrai gavosi ryški, tačiau tikrai nenudažė nei patalynės, nei drabužių. Po trečio plovimo spalva pasidarė blankesnė ir labiau rožinė nei raudona. Tiesa, paskutinio plovimo metu aš naudojau specialų Colorista šampūną, kuris ir yra skirtas šiam procesui pagreitinti. Per keturias dienas raudona spalva man jau spėjo nusibosti, todėl laukiu nesulaukiu kol dažai visiškai nusiplaus, o aš galėsiu ir toliau bandyti kitas per renginį gautas spalvas.

Colorista Paint permanentinių plaukų dažų ir Colorista Ombre, Balayage ir Bleach dar nespėjau išbandyti, tačiau artimiausiu metu planuoju namų sąlygomis atnaujinti savo balayage. Jei būtų įdomu pamatyti palyginimą prieš ir po, laukiu jūsų komentarų! Laikas eskperimentuoti! P.S. gal norėtumėte, jog organizuočiau giveaway, kurio metu pasidalinčiau keliomis Colorista priemonėmis ir su jumis?

nuotraukos: Canon G7X ir Aliona

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×