LOREAL HIGHLIGHT: YES OR NO?

Sveiki! Šiais laikais kosmetinė be švytėjimo suteikiančios priemonės (arba kitaip – highlighter’io) yra neįmanoma. Visi yra pakvaišę dėl šių priemonių, nes jų dėka veido oda atrodo daug gaivesnė, skaistesnė, nepapilkėjusi bei galima nuslėpti, jog naktį miegojote vos 2 valandas. Viskas įmanoma vos keliu šepetėlio judėsių ir aukštos kokybės švytėjimo suteikiančios pudros pagalba! Labai džiugu, kad pastrauoju metu vis daugiau ir daugiau prieinamesni pagal kainą prekiniai ženklai pristato savo interpretacijas. Šiandien dalinuosi patirtimi testuojant naujuosius Loreal True Match Highlight.

loreal-true-match-highligter_3loreal-true-match-highligter_6

Loreal siūlo dvi galimas spalvas: Rosy Glow ir Icy Glow. Rosy Glow yra šilta, auksinė-rožinė, o Icy Glow – šalta sidabrinė. Abiejų tekstūra yra vienoda, pudra yra gerai sumalta, tad lengvai dengiasi ir sklaidosi. Pigmento intensyvumas yra vidutinis, tad padauginti yra pakankamai sunku. Aišku, viskam yra saikas. Pavyzdžiui, lyginant Loreal su Mary Lou-Manizer iš The Balm, tai Mary Lou yra itin pigmentuotas, todėl rytais, kai tenka dažytis beveik tamsoje (ačiū rudeniui) aš kartais užtepu jo šiek tiek per daug. Vėliau dienos šviesoje visos klaidos greitai pasimato, o aš jas ištaisau, bet geriau tų klaidų visai nebūtų. Loreal True Match Highlight tobulai tiktų pradedančiosioms bei taip pat puikiai praverčia ir dažantis ryte. Vakariniam makiažui aš renkuosi Mary Lou.

Šiltų atspalvių švytėjimo suteikianti pudra sustiprina persikinius arba gelsvus šilto odos atspalvio pustonius. Šaltų atspalvių švytėjimo suteikianti pudra pabrėžia gelsvus, persikinius, rausvus arba melsvus neutralaus odos atspalvio tonus. Man pačiai labiau prieš širdies yra Rosy Glow, todėl dažniausiai naudoju būtent jį. Be to, pats Loreal rekomenduoja tamsesnius paletės atspalvius naudoti ties zona po skruostikauliais ir išilgai nosies šonų, šviesesnius paletės atspalvius – išilgai nosies centro ir ties zona virš skruostikaulių, kad šie sveikai švytėtų. Aš taupau laiką ir sumaišau visas tris spalvas ir tepu virš skruostikaulių ir išilgai nosies, tačiau neliečiu nosies galiuko.

Patiko? Taip. Ar rekomenduočiau? Tikrai taip, tai yra puiki priemonė už prieinamą kainą. Vienintelis minusas – pakuotė pagaminta itin mažomis sąnaudomis, todėl nėra patvari ir gali greitai apsibraižyti ar sulūžti.

Mano įvertinimas: 4/5

Kaina: 12,99 eur

loreal-true-match-highligter_5loreal-true-match-highligter_4loreal-true-match-highligter_7Icy Glow/ Rosy Glow

loreal-true-match-highligter_2photos: me

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.