PAINT YOUR LIPS WITH LOREAL LIP PAINT

2016 gruodžio 26 in Apžvalga, Grožis - Komentarų nėra

Sveiki! Ar jau teko ką nors girdėti apie naujuosius Loreal Lip Paint skystus lūpų dažus? Ne? Tuomet šiandien aš supažindinsiu jus su visai neseniai pristatyta Loreal Paris dekoratyvinės kosmetikos naujiena – Lip Paint. Aš labai mėgstu skystus lūpų dažus, net daugiau už paprastus lūpų dažus, tačiau prisipažinsiu, jog surasti išties kokybišką skystą lūpų dažą nėra lengva. Jau ne pirmus metus mano simpatijų sąraše pirmą vietą užima Pupa I’m Matt Lip Fluid, tačiau vis tiek su mielu noru bandau ir kitus su mintimi surasti naują favoritą. Tiesa, Pupa skysti lūpų dažai yra matiniai ir man, kaip matinių lūpų megėjai, viskas yra puiku, tačiau toli gražu ne kiekvienai patinka matinės lūpos. Galbūt būtent naujieji Loreal Lip Paint taps geriausiu šio mėnesio atradimu, nes šį kartą mums yra siūlomos net dvi tekstūros!

loreal-lip-paint_2Tekstūros. Loreal nori įtikti visiems ir dėl šios priežasties nusprendė nušauti du zuikius vienu šuviu – vienas pavadinimas, dvi tekstūros. Viena iš jų matinė (Matte), o antra – lakinė (Lacquer). Noriu pabrėžti, kad abiejų formulių kvapai yra saldūs: lūpdažiai kvepia saldainiais. Esu išranki lūpų dažų kvapams, tačiau šių abiejų kvapai man labai patinka, nes, nors ir yra stiprūs, tačiau nėra įkyrūs, o Lacquer kvepia kaip mano mėgstamiausi Maoam guminukai. Aplikatoriai nesiskiria, jie yra tikrai puikūs, nes idealiai apgaubia lūpas ir “paima” priemonės tiek, kiek reikia. Aš išbandžiau tik tris lūpdažius: vieną Lacquer ir du Matte.

loreal-lip-paint_1102 Darling Pink/ 207 Wuthering Purple/ 205 Apocalypse Red

loreal-lip-paint_5Kaip matinių lūpų šalininkė, iš pirmo žvilgsnio šį lūpdažį nuvertinau. Nesitikėjau nieko įspūdingo. O veltui. Džiaugiuosi, kad vis dėlto daviau jam šansą, nes galutinė nuomonė – super. Kaip jau minėjau, labai patiko guminukų kvapas ir aplikatorius. Be to, maloniai nustebino ir pigmentacija. Dažniausiai iš tokių priemonių nesitikime geros pigmentacijos, bet šiuo atveju pigmentacija yra pranokstanti visus lūkesčius. Patarčiau prieš naudojant pabrėžti lūpų kontūrą pieštuku, nes šio lūpdažio konsistencija yra skystoka, tad geriau iš karto apsisaugoti nuo išpaukusio kontūro. Aš naudojau be pieštuko, tačiau su pieštuku vaizdas būtų dar geresnis. Laikosi ant lūpų apie pusdienį, vėliau reikėtų užsitepti antrą sluoksnį. Dienos bėgyje nusidėvi gražiai, be jokių plėmų ar nelygumų. Maloniai jaučiasi ant lūpų, švelniai drėkina. Jokių minusų nėra, bet svarbu nesitikėti aštunto pasaulio stebuklo, nes šie lūpų dažai atsispausdina ant puodelių ir tikrai ištepliosite sau veidą, jei netyčia perbrauksite ranka. Tiesa, tik vienas šlapio efekto lūpdažis, kurį esu bandžiusi, yra atsparus viskam – Pupa Made To Last Duo. Visi kiti atsilieka nuo Lacquer Lip Paint.

Mano įvertinimas: 5/5

loreal-lip-paint_7loreal-lip-paint_6Kalbant apie Matte tekstūrą, tai teko šiek tiek nusivilti. Kam rašyti ant pakuotės Matte, jeigu tai nėra Matte? Ar jūs tikrai, pamatę šias nuotraukas, pasakytumėte, jog ant mano lūpų matiniai lūpų dažai? Tikrai ne. Taip, sutinku, kad Lacquer tekstūra yra žymiai šlapesnė, bet Matte tikrai nėra matinė. Jau vien dėl to ši tekstūra gauna nuo manęs riebų minusą. Matinio varinato pigmentacija yra gera, tačiau tikrai ne tokia, kaip lakinio. Prieš naudojant reikia gerai suplakti pakuotę (kaip pakuotę šviežiai spaustų sulčių haha), nes kitaip lūpdažis tepsis netolygiai. Laikosi vidutiniškai, trumpiau nei laikinis, tačiau dažniausiai matinės tekstūros pasižymi geresniu išsilaikymu. Šiuo atveju taip nėra. Iš tikrųjų viskas nėra taip jau blogai, nes pliusų irgi rasta. Ant lūpų atrodo tikrai gražiai, lygiai ir neišryškina išsausėjusių vietų. Lūpų nesausina. Iš sių dviejų atspalvių man labiau patiko violetinis (207 Wuthering Purple), nes tai pirmas violetinis lūpdažis, kuris padoriai atrodo ant lūpų. Su Urban Decay Vice violetiniu lūpdažiu susidraugauti nepavyko, o Nyx Macaron Lippies yra “skystenis”, ne toks pigmentuotas ir blogai laikosi ant lūpų. Raudona spalva (205 Apocalypse Red) nesužavėjo.

Mano įvertinimas: 3,5/5

loreal-lip-paint_3Taigi, naujiena tikrai karšta. Tikrai siūlau įsigyti Lacquer tekstūros Lip Paint lūpų dažus, o iš Matte tekstūros rekomenduoju išbandyti drąsius atspalvius. Nesu tikra, ar jau Lip Paint pasiekė parduotuvių stendus, bet tikrai bėgsiu ieškoti dar vieno Lacquer lūpdažio, tikriausiai nude atspalvio.

photos: me

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×