LOREAL MATTE LIPSTICKS

Sveiki! Pats laikas ir vėl pakalbėti apie kosmetiką. Nors aš tikrai nepozicionuoju savęs ar savo tinklaraščio su grožio tinklaraštininke/tinklaraščiu, tačiau grožio pasaulis mane domina ne mažiau nei stilius ir mada. Dekoratyvinė kosmetika ir jos naudojimas bei testavimai man teikia estetinį malonumą, tad sunkiai praleidžiu progą pažaisti su nauja šešėlių palete ar lūpų dažais. Taip, šiandien aš noriu pagaliau pakalbėti apie visai neseniai gautus, tačiau be galo mylimus lūpų dažus. Tai stebuklingi matiniai Loreal lūpų dažai, kurie nuo šiol yra mano mėgstamiausi matiniai lūpų dažai kainos kategorijoje apie 10 eurų. Pradedam!

Iš viso Loreal Lietuvoje pristatė net 12 skirtingų šių matinių lūpų dažų atspalvių. Aš gavau septynis iš jų, tačiau vienas jau iškeliavo kaip dovana, nes tai buvo koralinė spalva, kuri tikrai nėra ta spalva, kuri man tiktų, patiktų ar išryškintų mano veido bruožus. Pasilikau sau nei per daug, nei per mažai – lygiai pusę visų atspalvių. Mano turimos spalvos pagal tai, kaip jos sudėliotos trečioje ir ketvirtoje nuotraukose:

640 Erotique

636 Manogany Studs

634 Greige Perfecto

348 Brick Vintage

349 Paris Cherry

430 Mon Jules

Tiesa, nesu tikra dėl kitų atspalvių, bet Erotique tikrai nėra naujas atspalvis. Šį lūpdažį, bet tik žymiai prasčiau atrodančioje plastmasinėje pakuotėje pirkau pati prieš metus. Tai jau virš metų yra vienas mano mėgstamiausių kasdienių “my lips but better” lūpdžių, todėl mano nuomonė apie šių lūpų dažų privalumus ir trūkumus formavosi tikrai gana ilgą laiko tarpą.

Kaip ir minėjau, su šių lūpų dažų tekstūra esu pažįstama jau ilgai. Išbandžiau bene visus turimus atspalvius ir visi jie pasižymi praktiškai identiškomis charakteristikomis. Lūpų dažai yra matiniai, bet pati tekstūra yra labai kreminė ir produktas maloniai slysta ant lūpų aplikavimo metu. Laikosi iš tikrųjų pakankamai ilgai, tačiau nėra itin ilgai išliekantis: kažkur po 4 valandų reikėtų jį atnaujinti. Lūpų visiškai nesausina, tik, aišku, gali minimaliai išryškinti išsausėjusias vietas, todėl siekdami idelaus rezultato tepkite lūpdažį ant sudrėkintų ir nušveistų lūpų. O kas man labiausiai patinka, tai nuostabūs atspalviai. Yra ir ryškiai raudonas, ir koralinis, ir pilkšvas. Žodžiu, sau patinkančią spalvą sau išsirinks kiekvienas. Mano top 3: 640 Erotique, 636 Manogany Studs ir 348 Brick Vintage.

Bendras įvertinimas: 5/5

Kaina: apie 12 eurų (su nuolaida galima įsigyti ir už 8 eurus)

nuotraukos: Canon 600d + Sigma 30mm f1.4 Art

1 Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.