MAGIC SHAMPOO – SAUSAS ŠAMPŪNAS BE BALTŲ LIKUČIŲ?

2018 liepos 26 in Apžvalga, Grožis - 2 komentarai

Man asmeniškai labai sunku suvokti, kodėl sausas šampūnas vis dar laikomas inovacija. Pati sausus šampūnus naudojus jau tikrai ne pirmus, antrus, trečius, ketvirtus ir net ne penktus metus, todėl man tai tiesiog priemonė, kurią privalau turėti savo stalčiuje vi-sa-da. Vienu periodu sausą šampūną galiu naudoti kas antrą dieną, o kitu – išvis nenaudoti ir plauti galvą kasdien. Bet niekada nežinai, kada gali jo prireikti! Pavyzdžiui, pramiegojai, norisi atgaivinti plaukus po treniruotės, važiuoji į festivalį – sausas šampūnas pravers visada. Aš esu didžiulė Batiste sausų šampūnų gerbėja ir iki šiol dar nesu atradus nieko geriau. Taip, jis turi ir trūkumų ir vienas iš jų yra balti likučiai. Praktiškai visi Batiste šampūnai palieka ant plaukų sluoksnį itin gerai matomų baltų miltelių, kuriuos reikia labai gerai įtrinti, nes kitaip tiesiog vaikščiosi baltu viršugalviu. Neseniai pasirodžiusi L’Oreal Paris naujiena – Magic Shampoo – sako, kad nepalieka jokių baltų likučių, bet puikiai atlieka sauso šampūno funkcijas. Ar tai tiesa?

Pasak L’Oreal Paris: “Magic Shampoo iš L’Oreal Paris – tai magiškas sprendimas, nereikia naudoti vandens, suteikiantis plaukams gaivumo pojūtį iki kito plovimo. Plaukai iš karto tampa švarūs ir gaivūs, įgauna daugiau apimties. 3, 2, 1, baigta. Tai magija: jokių baltų likučių, atgaivina, suteikia plaukams apimties. Artėja muzikos festivalis? Įsidėk Magic Shampoo buteliuką į kuprinę ir pamiršk riebaluotis linkusius plaukus. Pamiršk apie plaukų problemas ir mėgautis gyva muzika! Netikėtas pasimatymas? Plaukų šaknis papurkšk Magic Shampoo, žavėk stilinga šukuosena ir spinduliuok pasitikėjimu savimi! Po sporto plaukai atrodo siaubingai? Su Magic Shampoo per kelias sekundes plaukai taps tvarkingi . Keli spustelėjimai ir plaukai vėl gaivūs! Atgaivink plaukus bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje! Kaip naudoti? Prieš naudodami gerai pakratykite. Purkškite sausus plaukus flakoną laikydami 30 cm atstumu nuo šaknų. Pamasažuokite pirštų galiukais. Mėgaukitės gaiviais ir puriais plaukais. Tai MAGIŠKA! Galima rinktis iš 5 pavergiančių aromatų: Rose Tonic, Vegetak Boost, Sweet Fusion, Tropical Splash ir Fresh Crush.”

Ir iš tikrųjų Magic Shampoo sausas šampūnas nepalieka jokių baltų likučių. Aišku, jie yra, bet ant plaukų jų visiškai nesimato, o šiek tiek įtrynus – išvis niekas nepastebės, kad naudojai sausą šampūną. Gerai atgaivina plaukus, suteikia šiek tiek apimties ir padaro plaukus puresnius. Nors, lyginant su Batiste, švarių plaukų efektas laikosi trumpiau. Vieną kartą papurškus plaukų šaknis su Batiste sausu šampūnu, galima dar dvi dienas vaikščioti ir plaukai bus vis dar švarūs, o Magic Shampoo poveikio užtenka šiek tiek daugiau nei pusdieniui ir vakare plaukai jau tikrai neatrodo itin gaivūs ar švarūs. Iš kitos pusės su Magic Shampoo plaukai atrodo neapsunkinti, žvilga, o su Batiste priešingai – plaukai visiškai nežvilga ir vis tiek geriausiai atrodo surišti į kuodą. Išsinaudoja ir tas, ir tas labai greitai. Geriausiu atveju man atlaiko apie 10-12 panaudojimų. Tiesa, kvapai man labiau prie širdies Magic Shampoo. Nors jie ir yra labai intensyvūs, bet nėra erzinantys. Labiausiai mėgtu Vegetal Boost.

Ar galiu pasakyti, kuris jums patiks labiau? Tikrai ne. Batiste poveikis ilgesnis, plaukai įgauna žymiai daugiau apimties ir yra pakelti nuo šaknų iki pat dienos pabaigos. Tačiau palieka labai daug baltų likučių, kuriuos nėra taip lengva įtrinti, ir plaukai nėra žvilgantys. Magic Shampoo poveikis trumpesnis, 100 proc. efektas laikosi pusdienį, todėl geriau būtų dienos metu pakartotinai dar kartą juo pasipurkšti. Bet užtat jis nepalieka jokių baltų likučių, tad ypač pravers briunetems, o plaukai yra žvilgantys.

Mano įvertinimas: 4/5

Kaina: apie 6 eur

nuotraukos: Canon 6d + Canon EF 35 mm f/1.4L US

2 Komentarai

 • Eglė 2018 liepos 28 at 18:21

  Batiste sausą šampūną naudoju su plaukų džiovintuvu ant mažiausios temperatūros ir stipriausio pūtimo, baltų likučių lieka gerokai mažiau :))

 • Zydrune 2020 vasario 4 at 9:19

  Pamėginau ir išmečiau. Visiškai neatlieka savo funkcijos.

 • Atsakyti

  APIE MANE

  DARJA TUPČAJA

  Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

  SEKITE MANE KITUR

  ARCHYVAS

  NAUJAUSI STRAIPSNIAI

  ×