L’OREAL PARIS X BALMAIN

2018 vasario 6 in Renginiai - Komentarų nėra

Sveiki! Šiandien dalinuosi stilingiausio sostinės vakarėlio akimirkomis – L’Oreal Paris x Balmain. Ne taip ir seniai L’Oreal Paris susivienijo su Balmain mados namais ir sukūrė naują Colour Riche lūpų dažų seriją. Iš viso 12 lūpų dažų atspalvių, kurie padalinti į 3 gentis: Safari, Rock ir Couture. Vis laukiau šios nuostabios koloboracijos vaisių atsiradimo ir Lietuvos parduotuvių lentynose… ir sulaukiau! Vasario 1 d. L’Oreal Paris x Balmain buvo pristatyta Anna Mesha. Butas naktiniame klube, kur susirinko ne tik Lietuvos pramogų pasaulio atstovai ir “influenceriai”, bet ir tinklaraštininkai iš Latvijos bei Estijos. Tiesa, Baltijos šalyje bus galima įsigyti 10, o 12 atspalvių.

Kalbant apie patį vakarėlį, tai jis buvo nuostabus. Be galo sužavėjo puikiai parinkta vieta, visas klubo plotas buvo suskirstytas zonomis pagal lūpų dažų kolekcijos gentis. Pavyzdžiui, Rock zonoje buvo galima pasidaryti gif’ą 360 laipsnių kampu (su auksiniais blizgučiais ir tikra gitara), o Safari zonoje buvo tikra gyvatė! Buvau įsitikinus, kad jokiu būdu neliesiu gyvatės, bet vis dėlto susigundžiau ir vardan nuotraukų palaikiau gyvatę ant rankų apie minutę. Jausmas, palietus gyvatę, buvo visai kitoks nei įsivaizdavau. Maniau, kad ji bus šalta ir sunki, o iš tiesų buvo šilta ir lengva. Taip pat vienoje iš zonų darbavosi kelios vizažistės ir buvo galima šiek tiek pasigražinti bei išbandyti norimą lūpų dažų atspalvį. Aš į vizažisto kėdę nesėdau, nes ir taip žinojau, ko man reikia. Labiausiai norėjau išbandyti Safari genties “Fever” atspalvį (su juo esu pasidažiusi visose nuotraukose). Ši spalva, be jokių abejonių, yra mano pati mėgstamiausia iš visų 12.

Koks renginys gali būti be goodie bag’o? Joks! Visos gavome išbandyti po 3 lūpdažius iš naujos linijos: viena iš Safari, viena iš Rock ir viena iš Couture. Kol kas jų nespėjau dar išmėginti, bet manau, kad liksiu maloniai nustebinta. L’Oreal Colour Riche matiniai lūpų dažai man patinka tiek dėl konsistencijos, tiek dėl tekstūros, tiek dėl L’Oreal lūpų dažams būdingo kvapo (kvapas, tiesa, vertinamas gana prieštaringai – arba patinka, arba ne).

nuotraukos: Canon G7X ir Iphone 7

 

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×