L’OREAL PARIS X ISABEL MARANT – GROŽIO PRIEMONĖS TOMS, KURIOS NUOLAT KELYJE

2018 lapkričio 8 in Apžvalga, Grožis - Komentarų nėra

Ar jau girdėjote, kad L’Oréal Paris X Isabel Marant kolekcija WANTED jau atkeliavo į Lietuvą? Atrodo neseniai, vasario mėnesį mes pasitikome L’Oréal Paris X Balmain lūpų dažų kolekciją, o jau reikia atsisveikinti su ja ir pasitikinti naują kolobarciją su mados pasauliu. Taip, šį kartą tai Isabel Marant! L’Oréal Paris X Isabel Marant kolekcija – WANTED – svarbiausios kasdienės grožio priemonės, skirtos toms, kurios nuolat kelyje. Jos leidžia sukurti makiažą, išryškinantį Jūsų asmenybę ir pasižymintį pikantišku drąsos prieskoniu, kuriuo garsėja prancūzų stileivų pamėgtos dizainerės Isabel Marant kūryba. Nes grožis slypi natūralume ir paprastume! Taip pat pačioje pradžioje noriu pažymėti, kad Lietuvoje pasirodė šešių atspalvių matiniai lūpų dažai, skaidrus antakių gelis ir švytėjimo suteikianti priemonė. Lūpų dažus bus galima rasti daugelyje parduotuvių, o vat antakių gelį ir švytėjimo suteikiančią priemonę internetu, pavyzdžiui, pigu.lt. Taigi, laikas aptarti priemones!

SMILE LŪPŲ DAŽAI

„Dievinu raudonus lūpų dažus: jie gražiai atrodo, o jei puošia šypseną, tampa išties galingu ginklu! Color Riche seriją papildėme 6 Isabel Marant atspalviais: 2 neutraliais „nude“, skirtais natūralių lūpų įvaizdžiams kurti, 2 skirtingais raudonais, tobulai tinkančiais, kai norisi praskaidrinti pilką dieną Paryžiuje, ir du sodrius slyvinius atspalvius.“

– Isabel Marant, prancūzų mados dizainerė

Nei vienas lūpdažis nepapuoš taip, kaip papuošia nuoširdi šypsena, tiesa? Kalbant daugiau apie priemones, tai tai tikriausiai pirma lūpų dažų linija, kurios visi atspalviai man tinka ir patinka. Tekstūra ir kvapas tokia, kaip ir visų Colour Riche matinių lūpų dažų. Maloniai dengiasi ant lūpų, nes tekstūra nėra itin matinė, gal šiek tiek šilkinė. Ant lūpų nesijaučia, nei kiek nesausina, bet todėl ir itin ilgu išsilaikymu nepasižymi. Bet visada galima išsitraukti lūpdažį iš rankinuko ir pataisyti situaciją po išgerto kavos puodelio. Jeigu mėgstate matinius Colour Riche ir neturite nieko prieš prieš tą specifinį kvapą, tai ir šie jums tikrai patiks. O dar ir atspalviai visi yra puikūs! Beje, nuotraukose iš kairės į dešinę atspalviai yra: La Seine Shadow, Bastille Whistle, Saint German Road, La Butte Marshall, Palais Royal Field ir Belleville Rodeo. Mano šiuo metu pats mėgstamiausias atspalvis yra La Seine Shadow, labai primenantis Erotique atspalvį iš klasikinė Colour Riche kolekcijos.

Mano įvertinimas 5/5

Kaina: apie 15 eur

WANTED ANTAKIŲ GELIS

„Šis skaidrus blakstienų tušas sukuria ypač natūralų, bet kartu itin viliojantį makiažą. Be to, jį galima naudoti ir kaip antakius formuojančią želę. Skaidrus, todėl puikiai tinka visų atspalvių blakstienoms ir suteikia ypač natūralų, „šlapią“, rasos pabučiuotų blakstienų ir antakių įvaizdį – lyg būtumėte išnirusi iš vandens po gaivių maudynių. Dievinu jį!“

– Isabel Marant, prancūzų mados dizainerė

Kaip tušą aš šio gelio naudoti neketinu, kadangi aš noriu turėti ne permatomas, o juodas ir ryškias blakstienas. Aš naudoju kaip bespalvį antakių gelį užfiksuodama paryškintus pieštuku antakius. Nepasakyčiau, kad tai yra kažkoks stebuklas, bet mano antakiai nėra nepaklusnūs, todėl tokio lengvo fiksavimo man kasdieniam makiažui yra per akis. Be to, labai smagi ir kokybiška pakuotė! Įsigyti galima čia.

Mano įvertinimas: 3,5/5

Kaina: apie 9 eur

SHINE ŠVYTĖJIMO SUTEIKIANTI PRIEMONĖ

„Tai šviesos šaltinis, išsklaidantis tamsius šešėlius ir niūrią pilkumą. Tai moters išvaizdą akimirksniu patobulinanti, švytėjimo suteikianti kreminė priemonė, kuri ant odos virsta pudra, paslepia netobulumus ir subtiliai spindi.”

–  Isabel Marant, prancūzų mados dizainerė

Mano kosmetinėje ši priemonė neapsigyveno, kadangi jos suteikiantis švytėjimas mano skoniui yra per daug subtilus. Mėgstančioms itin natūralų, subtilų švytėjimą ši priemonė galbūt ir pasiteisins, tačiau aš mėgtu švytėti ryškiau, net jeigu ir tai kasdienis makiažas. Priemonės tekstūra yra švelni, maloni, bet pats produktas mano poreikiu neatitinka. Galbūt vizažistėms ši priemonė ir pasiteisintų, tačiau tik ne paprastam dekoratyvinės kosmetikos vartotojui, kuris ieško švytėjimo suteikiančios priemonės, kuri iš tikro švytėtų. Įsigyti galima čia.

Mano įvertinimas: 1/5

Kaina: apie 13 eur

nuotraukos: Canon 6d + Canon 50 mm f/1.8

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×