LOREAL PROFESSIONNEL BALTIC BRIDAL FASHION SHOW+VIDEO

2017 sausio 21 in Mada, Renginiai, Video - Komentarų nėra

Sveiki! Šiandien dalinuosi keliomis akimirkomis užfiksuotomis „L`Oréal Professionnel Baltic Bridal Fashion Show“ renginio metu, kuris vyko sausio 18 dieną, pačiame prabangiausiame Vilniaus viešbutyje. Taip, „Kempinski Hotel Cathedral Square“. Jei trumpai tariant, tai tai buvo pats geriausias renginys Lietuvos mastu organizavimo atžvilgiu. Viskas vyko taip, kaip suplanuota. Jokių nesamoningų vos ne valandą trunkančių vėlavimų ir puikiai parinkta vieta. Žmonių buvo nei per daug, nei per mažai, žodžiu, tiek, kiek turi būti. Deja, man buvo paskirta vieta trečioje eilėje, todėl negalėjau įamžinti kolekcijų akimirkas, o svetimų nuotraukų savo tinklaraštyje vengiu. Bet vis tiek sugebėjau šiek tiek pafilmuoti!

O dabar šiek tiek apie renginio esmę: „L`Oréal Professionnel Baltic Bridal Fashion Show“ vadinamas renginys įvyko pirmą kartą ne tik Lietuvos istorijoje, tačiau ir Baltijos šalių mastu. Tai pirmas tokio pobūdžio renginys šiame regione. Daugiau nei 150 kviestinių svečių buvo pristatytos naujausios Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Baltarusijos dizainerių suknelės bei kitą sezoną madingiausios vestuvinės šukuosenos, sukurtos „L`Oréal Professionnel“ profesionalų iš visų Baltijos šalių, taip pat „Carolina Make Up Studio“ sukurti makiažai, Antano Mažono komandos „Floristai ant ribos“ sukurtos puokštės, o visas tendencijas pristatė žymūs Lietuvos modeliai, vilkėdami „DIVA“ suknelių studijos prabangias sukneles. Iš viso renginio metu buvo pristatytos net 16 kolekcijų! „Ingrid INŽI“, „Rara Avis“, Robert Kalinkin, Inga Miltienienė, Kristina Viirpalu, „Mas 924, Egidijus Rainys, Liutauras Salasevičius, Gemy Maalouf ir tai tik dalis. Nors kol kas man asmeniškai vestuvinės suknelės nėra aktualios, tačiau vis tiek stebėdama kolekcijas mintyse įsivaizduodavau save ir kaip atrodyčiau aš vilkėdama to arba ano dizainerio suknelę. Vestuvinės suknelės tai tikras juvelyrinis darbas, kuris reikalauja ypatingo kruopštumo ir kūrybingumo. Kiekvienas centimentras, išsiuvinėtas karoliukais, yra ne vienos valandos darbas. Labiausiai man patiko Ingos Miltienienės, Kristinos Viirpalu, “Mas 924” ir Egidijaus Rainio pristytos kolekcijos. Būtent jų kolekcijose pamačiau po tą suknelę, kuria pati norėčiau pasipuošti ta svarbiausia gyvenimo dieną.

nuotraukos: Canon G7X

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×