LOREAL PURE CLAY MASKS

2017 sausio 14 in Apžvalga, Grožis - 2 komentarai

Sveiki! Šiandien noriu papasakoti apie naujieną Lietuvos rinkoje – Loreal Pure Clay kaukes. Man be galo patinka naudoti kaukes ir stengiuosi naudoti jas ne rečiau nei kartą per savaitę, o geriausiu atveju – 3 kartus. Anksčiau naudodavau Lush šviežias veido kaukes, tačiau Lush Lietuvoje nebėra, tad mano kaukių šaltinis išseko. Taip pat buvau įsimylėjusi Kiehl’s oranžinę Tumreric & Cranberry Seed Energizing Radiance kaukę. Pabaigus šią, perėjau prie vienkartinių kaukių naudojimo, nes buvau sukaupus jų tikrai nemažai, o prieš daugiau nei savaitę mano namus pasiekė ši Loreal Pure Clay kaukių trijulė. Išbandžiau ir dalinuosi savo įspūdžiais po kelių kartų naudojimo ir su jumis.

Tai pirmas kartas, kai Loreal pristato veido kaukes, nes iki šiol nieko panašaus šis prekinis ženklas nebuvo sukūręs. Ar sėkmingas pirmas bandymas? Sužinosite vėliau, o kol kas šiek tiek plačiau apie pačias kaukes.

Kaip jau minėjau, yra net trys skirtingos kaukės. Juoda detokso kaukė skirta blankiai ir nuovargio požymių turinčiai odai, raudona skaistinamoji kaukė nušveičia negyvas odos ląsteles bei atkemša ir siaurina poras, o žalia valomoji kaukė puikiai tiktų riebiai ir blizgiai odai. Visų kaukių sudėtyje yra trys grynieji moliai ir papildomas ingridientas, kuris kiekvienoje iš kaukių vis kitoks: žalioje – eukaliptas, raudonoje – raudonasis dumblis, o juodoje – medžio anglis. Tiesa, aš iš karto padėjau į šoną žalią kaukę, nes mano oda nei iš tolo neprimena riebios odos, o žiemos metu išvis išsausėja. Būtent todėl testavimui pasirinkau juodą ir raudoną kaukes.

Labai smagu, kad pr dėžutėje buvo ne tik pačios kaukės, bet ir maloniai kvepianti žvakė, mažas rankšluostukas bei labai naudingas odos tipo nustatymo testas. Pasinaudojus juo, galima taisyklingai pasidaryti taip vadinamą “mulimaskingą” ir skirtingoms zonoms naudoti skirtingas kaukes. Aš padariau testą ir pagal tai nustačiau, kad mano oda yra normali, bet linkusi išsausėti, todėl norint daryti “multimaskingą”, man reikėtų juodą kaukę tepti t-zonoje, o visur kitur – raudoną. Tačiau norėdama įvertinti kiekvieną kaukę individualiai, aš naudojau jas atskirai ant viso veido tepdama tik vieną kaukę.

JUODA DETOKSO KAUKĖ

Itin veiksminga gryno molio ir medžio anglies kaukė, kuri ištraukia nešvarumus ir suteikia švytėjimo  vos per 10 minučių. Maloni ir veiksminga šios veido kaukės formulė prabangiai puoselėja veido odą, o stipriai veikiantys moliai ir medžio anglis kaip magnetas išvalo poras ir ištraukia giliai esančius nešvarumus. Ši kreminė, nesausinanti formulė suteikia švarios, švelnios ir atkurtos odos pojūtį. Detokso molio kaukė išvalo, išlygina ir suteikia švytėjimo blankiai ir nuovargio požymių turinčiai odai.

Ši kaukė iš tikrųjų išvalo odą ir ištraukia nešvarumus, tačiau tikrai nesitikėkite tobulai išvalytų porų po pirmo naudojimo. Taip nebus. Aišku, jau ir po pirmo naudojimo oda atrodo žymiai sveikiau ir gyviau bei nėra išsausinta, kaip būna po kai kurių valomųjų kaukių naudojimo. Rezultatas gerės po kiekvieno naudojimo, o naudoti kaukę reikia iki 3 kartų per savaitę. Be to, labai patiko šios kaukės tekstūra, nes be galo lengvai dengiasi (ko nepasakyčiau apie kai kurias Lush šviežias kaukes) ir nesunkiai nusiplauna tiesiog šiltu vandeniu. Užsitepus jaučiasi labai intensyvus tempimo jausmas, bet verta pakentėti 5 minutes vardan švarios ir atgaivintos odos.

RAUDONA SKAISTINAMOJI KAUKĖ

Itin veiksminga grynųjų molių ir raudonųjų dumblių kaukė, švelniai nušveičia ir suteikia spindesio vos per 10 minučių. Unikali ir efektyvi formulė leidžia mėgautis įvairiais pojūčiais ir kvapais, o stipriai veikiantis grynas molis ir vulkaninės uolienos, švelniai nušveičia negyvą veido odos sluoksnį ir išlygina jos paviršių. Skaistinamoji gryno molio kaukė skirta šiurkščiai veido odai su giliai užsikimšusiomis poromis, kad oda taptų lygi, vienodo atspalvio ir vizualiai mažesnėmis poromis.

Ši raudonoji kaukė tikrai gerai nušveičia veido odą ir po naudojimo veidas būna labai švelnus ir minkštas (taip, man patinka liesti savo veidą po kaukių naudojimo. Gal todėl aš kartais turiu bereikalingų spuogelių?). Toks poveikis yra pats tas žiemą, ypač jei jūsų oda yra į sausesnę pusę. Vienas dalykas, kuris mane nemaloniai nustebino po pirmo naudojimo, buvo spindesio nebuvimas. Manau, kad kalti mano lūkesčiai, kurie gimė, kai mano akys pirmą kartą pamatė didelėmis raidėmis parašytą glow žodį. Iš pradžių maniau, kad tai kaukė, kuri suteiks mano pilkam ir pasiilgusiam saulės veidui daug spindesio, bet vis dėlto tai yra labiau šveičiančio pobūdžio kaukė. Kaip ir aptarta juoda, nesausina odos, lengvai dengiasi ir nesunkiai nusiplauna šiltu vandeniu. Nors glow efekto ir nebuvo, tačiau vis tiek likau patenkinta šia priemone. Taipogi rekomenduojama šią kaukę naudoti reguliariai.

Taigi, naujos Loreal Pure Clay veido kaukės tapo tikra sensacija grožio pasaulyje. Ar verta? Tikrai taip, rekomenduoju išbandyti jūsų veido tipui tinkančią kaukę, tačiau nesitikėkite stebuklų. Tai nėra Glamglow tipo kaukės, po kurių naudojimo iškart matosi akivaizdus rezultatas, kurį gamintojas žada ant pakuotės. Po pirmo Loreal kaukių naudojimo aštuntas pasaulio stebuklas neįvyks, tačiau naudojant reguliariai rezultatas bus užtikrintas. Patogu naudoti, efektas irgi bus, ko dar reikalauti iš 10 eurų nesiekiančių kaukių?

photos: me

2 Komentarai

 • […] Vasario mėgstamiausių sąrašą noriu pradėti nuo jau šimtą kartų apkalbėtų Loreal Pure Clay veido kaukių. Jau virš mėnesį apie jas kalbama visur, tačiau nuomonės ganėtinai skiriasi. Vieni sako, jog šios kaukės yra puikios ir vertos kiekvieno centro, antri mano, kad šios kaukės yra paprastos molio kaukės ir tikrai nevertos dešimties eurų, o treti išvis peikia šias kaukes kaip tik gali dėl įvairių priežasčių. Aš tikrai vertinu šias kaukes teigiamai, nes juodoji kaukė, nors ir neištraukia visų nešvarumų iš porų, bet tikrai puikiai iškelia visa tai į paviršių, o raudonoji – atgaivina veido odą ir maloniai nušveičia. Po “multimasking’o” procedūros veidas tikrai atrodo lyg atsinaujinęs ir atjaunėjęs. Man šios kaukės kuo puikiausiai pasiteisino, tačiau ar tikrai tiks visiems? Čia jau, kaip sakoma, nepabandęs nesužinosi. Pilnavertę šių dviejų veido kaukių apžvalgą rasite čia. […]

 • Kristina 2017 kovo 9 at 17:18

  Labai ačiū už apžvalga. Inspiruota jūsų blogo šiandien nubėgau į Eurokos(ji arčiausiai mano namų) ir nusipirkau raudonąją kaukę, žiūrėsim koks bus efektas 🙂

 • Atsakyti

  APIE MANE

  DARJA TUPČAJA

  Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

  SEKITE MANE KITUR

  ARCHYVAS

  NAUJAUSI STRAIPSNIAI

  ×