LOVE YOU SO MOCHI VAKARĖLIS

2018 sausio 28 in Grožis, Renginiai - Komentarų nėra

Sveiki! Kaip laikotės? Aš labai gerai, kadangi po gana netrumpos pertraukos vėl prisėdau prie tinklaraščio įrašų ruošimo. Kur buvau dingus ir kodėl virš savaitės mano tinklaraštyje buvo tyla, papasakosiu vėliau, nes dabar labai nekantrauju pasidalinti šį ketvirtadienį vykusio renginio-vakarėlio akimirkomis. Jau pagal nuotraukų spalvinę gamą galima lengvai suprasti, kad tai buvo mano vieno iš mėgstamiausių dekoratyvinės kosmetikos prekinių ženklų organizuotas renginys – Nyx Professional Makeup. Be galo myliu šią kosmetiką tiek dėl pačio prekinio ženklo pozicionavimo, tiek dėl priemonių kokybės ir kainos santykio, tiek dėl begalybės naujienų, kurių Nyx yra daugiau nei bet kur kitur. Šį kartą buvome pakviesti susipažinti su nauja “Love You So Mochi” kolekcija. Aš mėgstu visada ateiti pasiruošusi ir “atlikusi namų darbus”, todėl apie šią kolekciją spėjau perskaityti kelis atsiliepimus ir peržiūrėti porą apžvalgų. Būtent todėl renginio laukiau dar labiau, kadangi noras pačiai pačiupinėti ir išbandyti naujienas buvo labai didelis!

šešėlių paletės kaina apie 20 eur/ švytėjimą suteikiančių priemonių paletės kaina apie 19 eur/ lūpų priemonės kaina apie 9 eur


Vieta renginiui buvo parinkta tikrai puikiai. Viskas vyko “Šiaurės Keulė” restorane-užkandinėje-kavinėje. Šioje Šiaurės Korėjos ypatybių įkvėptoje vietoje, esančioje Ogmios mieste, anksčiau niekada nesu buvus, todėl prisipažinsiu, jog vietą radau ne iš pirmo karto. O jei dar atviriau, tai teko skambinti Alionai, kad ji man padėtų susigaudyti. Viduj viskas yra rožinės spalvos – sienos, kėdės, stalai. Be to, Nyx Professional Makeup viską papuošė rožiniais balionais ir kitomis detalėmis, tad rožinės spalvos tą vakarą tikrai netrūko. Renginio metų nuostabus vizažistas Egidijus Krocas daugiau papasakojo apie naujienas bei pademonstravo, kaip su jomis dirbti ant modelio. Vėliau gavome iššūkį ir mes: du žmonės iš Lietuvos ir du – iš Latvijos turėjo per 15 minučių sukurti įvaizdį su “Love You So Mochi” priemonėmis, bet naudoti buvo galima tik pirštus. Aš visą procesą stebėjau iš šalies. Nors laimėjo latviai, tačiau abi komandos puikiai padirbėjo! Vėliau žaidėme žaidimą, šokome, šnekėjome ir visaip kitaip linksminomės, tad vakaras tikrai neprailgo. Taip pat susipažinau su naujais žmonėmis, kas visada yra be galo smagu. Tiesa, apie priemones būtinai papasakosiu atskirame įraše, kai panaudosiu jas šiek tiek ilgesnį laiką. Taigi, dar kartą ačiū Nyx Professional Makeup už pakvietimą ir puikiai organizuotą renginį!

P.S. mačiau, kad naujienos jau atsirado  p/c “Panorama” Nyx Professional Makeup esančioje parduotuve.

nuotraukos: Canon 600d + Sigma 30mm f1.4 Art

 

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×