LOVEIN NEW COLLECTION

IMG_1977

IMG_1976

IMG_1979
IMG_2013a
IMG_1971
IMG_1984
IMG_1994
IMG_1968
IMG_2046
photos: me


LT Sveikinu LOVEIN su pirmuoju gimtadieniu! Labai malonu ir džiugu matyti, kad Lovein apyrankės, o nuo šiol ir kaklo papuošalai, švenčia savo pirmąjį gimtadienį, nes stebiu Eglės veiklą nuo pat pradžių. 
Beje, vakar ir aš apsilankiau, t.y. trumpam užbėgau, į La Boutique, kur vyko naujos kolekcijos apžvalga bei pristatymas. Nauja kolekcija, iš tikrųjų, yra labai įspūdinga, spalvota ir kvepia pačiu pačiausiu pavasariu. 
Jei gyvenate ar kartais būnate Vilniuje, tai nepraleiskite progos ir užsukite į La Boutique (Raugyklos g. 4A), kur galėsite visą grožį pamatyti savo akimis, o jei esate iš kito Lietuvos ar pasaulio kampelio, tai galite apžiūrėti dali naujo kolekcijos mano nuotraukose arba Lovein facebook puslapyje (dėl kainų ir kitų detalių taip teiraukitės facebook žinute).

EN Happy Birthday LOVEIN! Lovein is a lithuanian brand that creates handmade bracelets and we are celebrating their first birthday ever! I’m so excited and happy that their new collection also includes a lot of unique necklaces made with real stones, not plastic ones!
So if you want to see more pictures or want to know more details about prices and shipping feel free to visit Lovein official facebook page.

8 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.