MADOS INFEKCIJA 2016 | PIRMA DIENA

2016 kovo 21 in Mada, Renginiai - Komentarų nėra

Praeitą savaitgalį festivalis Mados Infekcija atšventė savo 18-tąjį gimtadienį, kurį atšvęsti į Šiuolaikinio Meno Centrą (ŠMC arba angl. CAC) susirinko bene visi patys stilingiausi Vilniaus (ir ne tik Vilniaus) gyventojai. Tiek pirmą, tiek antrą dieną žiūrovai turėjo puikią galimybę po vienu stogu pamatyti tiek dizainerių kurtas dėvėjimui skirtas kolekcijas, tiek menininkų organizuotus performacus. Iš vienos pusės aš linkstų manyti, kad Mados Infekcija yra mūsų lietuviška trupma mados savaitė, kur turi būti demonstruojami dėvėjimui skirti drabužiai, tačiau iš kitos džiaugiuosi, kad čia kartais pasitaiko ir puikiai organizuotų ir iki smulkmenų apgalvotų performancų, kurie man asmeniškai pakėlė nuotaiką ir privertė nusišypsoti ir net garsiai pasijuokti. Aišku, kad paliko didžiulį įspūdį tikrai ne visos kolekcijos, todėl šiandien noriu papasakoti jums tik apie savo pirmos dienos mylimiausių ketvertuką.

mados_infekcija_pirma_diena_6mados_infekcija_pirma_diena_7Katarzyna Romanska/„About tears and RGB“

Visų pirma, pakerėjo moteriškumas, kurio man labai trūksta MI dėl vis dar tarp jaunų dizainerių populiarios sporto tematikos. Plazdančios suknelės, lengvi audiniai, šviesios nude, ryškiai raudona ir tamsiai žalia spalvos bei ašarų motyvų elementai lydėjo viešnios iš Lenkijos kolekciją.

mados_infekcija_pirma_diena_5mados_infekcija_pirma_diena_4Anna Jelizarjeva/„Malchik Fantastika”

“Injekcijos” konkurso laimėtojai iš Estijos pavyko nustebinti publiką ne tik rožiniais vyrų drabužiais, bet ir modelius lydinčiu garso takeliu. Nors keiksmažodžiai visada pritraukia dėmesį, tiesa? Bet kokiu atveju man patiko ši kolekcija dėl ironijos, drąsos ir lengvabūdiškumo. Thumbs up!

mados_infekcija_pirma_diena_3

Lilija Larionova/„White horses“ 

Su Lilijos Larionovos kūryba esu pažįstama ja pakankamai seniai, todėl jos kolekcijos tą dieną laukiau labiausiai. Ir ne veltui taip laukiau, nes dizainerė tikrai sugebėjo nustebinti tiek mane, tiek visą salę, nes Lilijai plojimų žiūrovai tikrai nepagailėjo. Tamsiai mėlyni, žali bei bordo drabužiai atrodė nepriekaištingai prie akinių storais rėmeliais. Tai, be abejo, buvo pati “nešiojamiausia” to vakaro kolekcija.

mados_infekcija_pirma_diena_2mados_infekcija_pirma_diena_9mados_infekcija_pirma_diena_1

Andrey Bartenev šou/ „La La La Moscow“

Šis šou sulaukė dvejopų nuomonių: vieniems labai patiko, kitiems – ne. Aš save drąsiai priskirčiai prie pirmos kategorijos. Nors mados čia nelabai buvo, tačiau kūrėjui pavyko priversti žmones šypsotis, o tai šiandien nėra taip lengva. Aš asmeniškai negalėjau atitraukti akių nuo priešais mane judančių keistų formų kostiumų bei žalių žmogeliukų. Super ir dar kartą super!

photos: Simona 

 

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×