MAKE UP FACTORY JUST PIGMENTS

2016 gruodžio 30 in Apžvalga, Grožis - Komentarų nėra

Sveiki! Kol naujieji metai dar neprasidėjo, skubu dalintis apžvalga tos priemonės, kuri tapo tikru atradimu šiais metais bei kurią šiuo metu naudoju beveik kas antrą dieną. Tai pigmentai Just Pigments iš Make Up Factory. Aš gaunu tikrai nemažai priemonių pabandymui su mintimi, kad galbūt jos atsidurs mano tinklaraštyje, tačiau čia patenka tik maža dalis, kuri tikrai verta dėmesio. Just Pigments tikrai patenka į šią kategoriją, todėl kviečiu skaityti toliau ir sužinoti, kodėl man taip patiko šie pigmentai.

makeup-factory-just-pigments_5Niekada anksčiau nebuvau sužavėta pigmentais dėl jų koncepcijos. Tiesiog birūs šešėliai, kuriuos nėra patogu naudoti ir nelabai kur įmanoma pasiimsi su savimi, žodžiu, nedraugiški transportavimui. O dar prie to pačio reikia būtinai naudoti akių šešėlių bazę. Kam taip vargti, jei egzistuoja presuoti šešėliai, kuriuos yra žymiai patogiau naudoti ir transportuoti, o bazę, kaip papildomą žingsnį makiaže, galima tiesiog praleisti. Vieną gražią dieną išsitraukiau iš stalčiaus rožinį Make Up Factory Just Pigments pigmentą… ir rezultatas pranoko visus lūkesčius. Kiekvieną dieną, kai esu pasidažiusi vienu iš šių pigmentų, sulaukiu komplimentų ir klausimų, kas yra ant mano vokų, o, mano manymu, tai ir yra aukščiausias priemonės įvertinimas. Aišku, bazė yra būtina, nes tai yra net parašyta ant pigmento įpakavimo, todėl aš naudoju Urban Decay Primer Potion.

Naudoti labai paprasta. Tiesiog įberiate šiek tiek pigmento į dangtelį ir su paprastu akių šešėlių šepetėliu dengiate prieš tai akių šešėlių pagrindu pateptą voką. Galima naudoti tiek sausu, tiek šlapiu būdu. Naudojant šlapiu būdu, gaunate itin ryškų ir iš toli blizgantį akių makiažą, o sausu – labiau tinkantį kasdienai. Laikosi virš 10 valandų ir visiškai nesubėga. Taip pat galima naudoti kaip savarankišką šešėlį ant viso voko (kaip aš darau darydama kasdienį makiažą) arba miksuojant su kitais jūsų naudojamais šešėliais. Pavyzdžiui, paryškinate voko raukšlę šviesiai ruda matine spalva, vidinį akies kamputį – šviesia spalva, o visą voką dengiate pigmentu. Bet kokiu atveju jūsų akių makiažas atrodys tobulai.

makeup-factory-just-pigments_6makeup-factory-just-pigments_2Be to, man labai patiko atspalviai. Jie yra tikrai išskirtiniai, o labiausiai yra naudojama pirma išbandyta spalva – Golden Pink. Tai yra rožinis pigmentas, kuriame įmaišytos auksinės dalelės. Būtinai sukursiu makiažą naudodama šį atspalvį. Kitos dvi spalvos – Real Gold ir Pure White – kokybės atžilgiu yra taip pat puikios, tačiau aš vis dėlto esu įsimylėjusi Golden Pink.

Mano įvertinimas: 5/5

Make Up Factory dekoratyvine kosmetika yra prekiaujama Kristiana ir Kosmada parduotuvėse. Visas Make Up Factory asortimentas čia.
makeup-factory-just-pigments_3photos: me

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×