MAKEUP WITH MAC COSMETICS

Sveiki! Kaip gi gera bent vieną vakarą skirti ne baigiamojo darbo ar praktikos ataskaitos rašymui, o neįpareigojančiam įrašui apie kosmetiką. Tiksliau ne šiaip apie kosmetiką, o apie apsilankymą naujo Mac stendo atydaryme. Nors Mac kosmetika yra labai aukštai vertinima ir mylima daugelio, tačiau aš savo stalčiuje iki to vakaro turėjau tik kelis lūpdažius ir maskuoklį. Dar atsimenu Mac bumą 2012 metais, kai net nepagailėjau pinigų ir būdama Paryžiuje nusipirkau du lūpdažius. Beje, ar yra likę dar skaitytojų, kurie atsimena tuos laikus ir mane pačią 2012? Grįžta prie kosmetikos. Kitas Mac pirkinys buvo praeitais metais įsigytas maskuoklis ir ties tuo mano istorija su Mac ir baigėsi. Šiandien dalinuosi keliomis vakaro akimirkomis ir talentingos vizažistės Ievos sukurtu makiažu bei panaudotas priemones.

Į Douglas parduotuvę, esančią Gedimino prospekte, įžengiau 30 minučių anksčiau, tad turėjau pakankamai laiko apsižiūrėti, ištestuoti ant rankos ryškiausius lūpdažius ir pabandyti kelias priemones, kurias kada nors planuoju įsigyti (greičiausiai tada, kai atlaisvinsiu šiek tiek vietos savo makiažo kolekcijoje). Įsivaizduojate, kaip yra įdomu “pažaisti” su visiškai naujais ir niekuo nesugadintais testeriais? Kol kas labiausiai noriu išbandyti presuotą veido pudrą, pilno maskavimo skystą pudrą renginiams ir kitoms progoms, “Harmony” skaistalus veido kontūravimui ir porą šešėlių atspalvių. Tarp tokio kosmetikos kiekio net nepastebėjau, kaip greitai praėjo laikas ir man reikėjo pačiai sėsti į kėdę ir laukti stebuklo.
Ir stebuklas įvyko! Gal ne stebuklas, bet transformacija iš pabaisos į gražuolę tai tikrai. Ne, nepagalvokite, kad blogai jaučiuosi be makiažo. Aš tikrai patinku sau ir be makiažo, tačiau su makiažu ir ypač tokiu kokybišku ir ryškiu patinku sau žymiai labiau nei be jokio makiažo. Aš neturėjau absoliučiai jokių pageidavimų, nes nebijau nei ryškių spalvų, nei skirtingų technikų, todėl vizažistė padažė mane taip, kaip jai yra gražu. Negaliu nesutikti su jos nuomone, nes makiažas gavosi superinis. Ant lapelio man užrašė pavadinimus visų naudotų priemonių, todėl dalinuosiu šiuo sąrašu ir su jumis:

Strobe Cream (Pinklite)

Pro Longwear Nourishing Waterproof Foundation (NC20)

Studio Fix Powder Plus Foundation (NC20)

Prep + Prime BB Beauty Balm Compact SPF 30 (Dark Deep)

Powder Blush (Harmony)

Mineralize Skinfinish (Soft & Gentle)

Big Brow Pencil (Spiked)

Pro Longwear Paint Pot (Soft Ochre)

Eye Shadow Pro Palette Refill Pan (Swiss Chocolate)

Eye Shadow (Sumptous Olive)

In Extreme Dimension Lash (Black Extreme)

Lip Pencil (Boldly Bare)

Liptensity Lipstick (Smoked Salmon) 

O ką jūs manote apie mano makiažą? Aš jau užsibrėžiau tikslą atkartoti šį akių makiažą, nes atrodo tikrai įspūdingai ir taip, nebijosiu to žodžio, bet “instagramiškai”.

nuotraukos: Canon G7X

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.