MAMOS SPINTOS RADINIAI

2019 liepos 24 in Mada, Stilius - Komentarų nėra

Galiu drąsiai teigti, kad kiekviena iš mūsų vaikystėje mėgdavo patyrinėti mamos spintą. Nagi, prisipažinkite! Aš puikiai prisimenu, kad tiek vaikystės, tiek paauglystės metais dažnai atidarydavau mamos spintą ir žiūrinėdama, ko ten gero ir verto dėmesio yra. Tiesa, paauglystėje ne tik tyrinėdavau, bet ir dažnai skolindavausi marškinėlius, palaidines bei megztukus. Ir negaliu pasakyti, kad kiekvieną kartą tai darydavau su leidimu. Vėliau, aišku, tekdavo paslapčia grąžinti pasiskolintą palaidinę į vietą ir nebūti pastebėtai. Tiesa, vėliau ši tendencija kiek pasikeitė ir dabar jau ne aš skolinu drabužius iš mamos, o ji paslapčia “pasiskolina” iš manęs ar tai kelnes, ar tai palaidinę, ar kokį aksesuarą, pavyzdžiui, laikrodį.

Visai neseniai, kai mane ištiko eilinė “neturiu kuo apsirengti” krizė, ir aš nusprendžiau nekviesta įsibrauti į mamos spintą. Ko ieškojau, nežinojau, tačiau traukdama pakabą po pakabos mato akys sustojo ties šia šviesia palaidine. Kaip dabar prisimenu tą dieną, kurią mama įsigijo šią palaidinę. Ir tai buvo prieš gerus 12 metų! Atsimenu, kad rinkomės ją kartu. Iš pradžių ji man labai patiko, vėliau laikui bėgant ir besikeičiant madoms, palaidinė pradėjo nebepatikti ir atrodė senamadiška, o vat dabar negaliu įsivaizduoti tobulesnės palaidinės vasarai. Pamačiau spintoje, išsitraukiau, pasimatavau ir įsimylėjau! Iškart priderinau neseniai įsigytus džinsinius šortus iš Zaros, naują mylimą DKNY rankinę iš Newmood.lt, lankelį bei aukso spalvos įspiriamas basutes. Gavosi tiesiog tobulas įvaizdis, idealiai tinkantis vasaros vakarui Vilniaus senamiesty praleisti.

O ar kada jums teko paskutinį kartą atrasti kažką mamos ar močiūtės spintoje?

Aš dėviu: palaidinė Bliss/ šortai ir akiniai Zara/ basutės Lidl/ rankinė DKNY iš Newmood.lt/ lankelis Lindex/ auskarai H&M/ laikrodis Daniel Wellington


nuotraukos: Canon 6d + Canon EF 35 mm f/1.4L USM

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×