MANI ROUTINE WITH ANNY

2016 spalio 18 in Apžvalga, Grožis - Komentarų nėra

Sveiki! Šiandien norėčiau pakalbėti apie tai, apie ką nebuvau kalbėjus jau labai ilgą laiką –  nagų priežiūrą. Nesu iš tų, kurie visada vaikšto su nulakuotais nagais, galiu nors ir dvi savaites vaikščioti “nuogais” nagais. Nesupraskite manęs neteisingai, ne, man labai patinka nulakuoti nagai, tačiau kartais tam pritrūksta jėgų, o ir ilgais nagais pasigirti negaliu. Atėjus rudeniui, aš visiškai pakeičiau savo nagų priežiūros rutiną. Nieko įspūdingo vis dar tikrai nedarau, bet nagai atsigavo, tapo stipresni ir neskilinėja, o tai sako, jog kažką darau gerai ir einu teisingu keliu sveiku nagų link. Šiandien dalinuosi savo keturių žingsnių nagų priežiūros rutina. Ir pradedam!

manicure-anny_4manicure-anny_1Visada savo naminį manikiūrą pradedu nuo dildės. Vis nerasdavau tos, su kuria man būtų patogu dirbti kol neišbandžiau naujienos iš Anny Pink Berry Smoothie kolekcijos. Joje yra net keturi skirtigi paviršiai, kurie skirti tiek nagams nudildinti ir formai suteikti, tiek poliravimui. Vos keletas minučių ir procesas baigtas!

manicure-anny_2manicure-anny_7Tuomet pereinu prie odelių. Beje, odelių nekerpu, o tik užtepu šiek tiek Anny Regenerating Nail Oil nagų priežiūros priemonės ant kiekvieno nago ir gerai įmasažuoju. Palaukiu porą minučių, kol aliejus įsigers ir tada paprasčiausiai nustumiu tas nelemtas odeles. Šis aliejukas puikiai drėkina nagus ir apsaugo juos nuo išdžiūvimo, lūžinėjimo, sluoksniavimosi ir skilinėjimo. Kas tiesa, tas ne melas. Po mėnesio šios primonės naudojimo atsisveikinau su skilinėjančių nagų problema. O dar tas malonus šviežių uogų kvapas. Tiesiog pasaka!

manicure-anny_3manicure-anny_8manicure-anny_5Trečias žingsnis yra pats nagų lakas. Mano nagų lakų kolekcija yra didžiulė, todėl praktiškai niekada nelakuoju nagų ta pačia spalva kelis kartus iš eilės. Labai mėgstu eksperimentuoti ir bandyti vis kažką naujo. Ar tai nauja įdomi spalva, tekstūra ar finišas. Šio rudens atradimas – Matte Powder Effect Polish Anny nagų lakai. Net nežinau, kaip apibūdinti jų sukuriamą efektą… Tai visai nėra tas jau nuobodžiu tapęs matinis efektas, ne ne, tai visai nauja istorija. Nagai atrodo lyg iš tikro pudriniai! Pirmo nulakavimo dieną praleidau bečiupinėdama savo nagus ir pastiviai į juos žiūrėdama. Be to, pilnai užtenka vieno vienintelio sluokslio. Puikiai dengiasi vienu sluoksniu ir išdžiūna tuojau pat. Rožinis atspalvis yra 246.92 Pink Duck, o šviesiai rudas – 149.50 Flamingo Fashion. Jei pavargote nuo įprastų nagų lakų, tai siūlau būtinai išbandyti Matte Powder. Beje, jei abejojate dėl efekto, tai galiu jus nuraminti, nes Kosmada ir Kristiana parduotuvėse rasite visų spalvų testerius.

manicure-anny_6Ketvirtas ir paskutinis žingsnis – rankų ir nagų kremas. Jų turiu irgi nemažą kolekciją, tačiau po manikiūro visada naudoju Pink Berry Hand & Nail Mask iš Anny. Tinka itin sausoms rankoms, o man atrodo, kad visų mūsų rankos šiuo metu yra ant tiek išsausėjusios, kad pradeda skilinėti, o man atveju ir kraujuoti (tmi?). Šitas kremukas tapo mano tikru išsigelbėjimu bei nerealiai skaniai kvepiančiu ir maitinančiu nagų priežiūros rutinos užbagimu.

Tai tiek šiandienai. Tik keturi žingsniai ir 10 minčių, kurių dėka rudens metu mano rankos neatrodo kraupiai, o net priešingai – tvarkingai ir sąlyginai išpuoselėtai.

Visas minėtas priemones rasite Kosmada ir Kristiana parduotuvėse.

photos: me

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×