MANO 10 RUDENS PAŽADŲ | 2020

2020 rugsėjo 27 in Gyvenimo būdas - 1 komentaras

Sveiki! Nors rugsėjis jau netgi daugiau negu įpusėjo, tačiau aš iki šio savaitgalio vis dar gyvenau vasara. Dabar jau lyg ir susigyvenau su mintimi, kad vasara kartu su visais jos privalumais baigėsi, tad galima nertis su galva į rudens rutiną. Jeigu prisimenate, tai vasaros pradžioje čia dalinausi savo vasaros pažadais. Ir ką jūs manote – man pavyko įgyvendinti absoliučiai visus pažadus iš to sąrašo: ir apturėjau solo kelionę, ir stengiausi neišlaidauti, ir “žaidžiau” virtuvėje, ir netgi sėkmingai prisijaukinau vandenlentę, ką planavau padaryti jau porą metų. Kadangi visas šis eksperimentas buvo sėkmingas, nusprendžiau tęsti šią tradiciją ir vakar anksti atsikėliau ir sudariau naują sąrašą – mano 10 rudens pažadų, kuriuo esu pasiruošusi pasidalinti ir su jumis. Taigi, kokie yra mano šio rudens planai?

 

1. ATŠVĘSTI HELOVINĄ

Kad kaip juokingai tai nuskambėtų, bet aš iš tiesų noriu atšvęsti heloviną! Nežinau, kaip, bet tiesiog noriu pajusti tą atmosferą. Kažkaip niekada “nešvęsdavau” šios šventės, nes mes, lietuviai, kaip ir nieko bendro su ja neturime, tačiau šiais metais noriu priversti save praleisti tą dieną kitaip. Na, teks pasidomėti, kokie renginiai planuojami (aišku, jeigu vėl nepaskelbs karantino) ir išsirinkti tą, kuris man atrodo priimtinesnis.

2. GRĮŽTI Į GRIEŽTĄ REŽIMĄ

Taip, nuo vasaros vidurio buvau šiek tiek pasileidus plaukus, ko pasekoje tikrai priaugau porą kilogramų (na, tikiuosi, kad tik porą). Tad jau nuo praeitos savaitės vėl susiėmiau ir grįžau prie protarpinio badavimo bei švarios keto mitybos. Tiesa, su sportu ir judėjimu viskas yra puiku ir šiuo metu sportuoju apie 4-5 kartus per savaitę, o apie 3 kartus dar papildomai ir vaikštau vakarais. Kol kas tikslas yra pripratinti save prie buvusio režimo i

3. APTURĖTI RUDENIŠKĄ FOTOSESIJĄ UŽUTRAKIO DVARE

Kadangi šiuo metu Aliona didžiąją dalį laiko praleidžia Trakuose, aš irgi ten vis dažniau apsilankau. Jau turime šiokią tokią rutiną: užkandžiai ir pokalbiai, pasivaikščiojimas ir trumpa “fotosesija” miestelyje, pertraukėlė vienoje iš kavinių besimėgaujant ramybe ir vakarienė namie. Man tokia savairtgalio diena yra pats geriausias būdas pasilsėti nuo kasdienybės ir šimtų susikaupusių darbų! Kitą savaitę irgi planuojame kartoti šį ritualą, tik šį kartą turiu mintį nuvažiuoti iki Užutrakio dvaro ir apturėti ten gražią rudenišką fotosesiją. Užutrakio dvaras man asmeniškai yra be galo graži vieta, o prie pageltusių medžių lapų ir šiek tiek vėsesnio oro tai išvis turi būti tobula.

4. PAKELIAUTI PO LIETUVĄ

Taip, niekur už Lietuvos ribų keliauti vis dar neplanuoju, tačiau pakeliauti po Lietuvą tikrai noriu. Noriu būtinai nuvykti į Druskininkus, į Birštoną, į Anykščius, galbūt netgi į Nidą. Tiesiog noriu aplankyti kuo daugiau įdomių vietų, kam iki šiol nerasdavau laiko. Kadangi rudenį prie ežeriuko jau nepagulėsi ir mieste per daug neprisivaikščiosi, pagaliau bus laiko dažniau nuvažiuoti kažkur už Vilniaus ribų. Beje, jeigu turite kokių nors rekomendacijų, ką privalau aplankyti, būtinai pasidalinkite!

5. IŠBANDYTI NAUJĄ SPORTĄ

Per porą mėnesių išbandžiau tiek wakeboarding’ą, tiek šaudymą iš lanko, tiek trail bėgimą. O kuo daugiau išbandai, tuo daugiau norisi! Noriu išbandyti dar ką nors. Kol kas nieko konkretaus nesu sugalvojus, tačiau planuose jau seniai yra punktas prisijaunkiti dar vieną lentą – snieglentę. Tikrai planuoju nuvažiuoti į Druskininkų Snow Areną ir pagaliau išbandyti savo jėgas ant snieglentės. Manau, kad man turėtų greitai pavykti įsivažiuoti į visą šį reikalą, kadangi tikrai gerai draugauju su slidėmis ir moku kontroliuoti vandenlentę. Bet tai tikrai ne viskas, nes supratau, kad man patinka naujos patirtys ir iššūkiai, tad tikrai dar mesiu sau vieną, kitą iššūkį.

6. SUMAŽINTI FAST FASHION PIRKINIUS IKI MINIMUMO

Jau ilgą laiką į savo spintos turinį žiūriu atsakingai. Nemėgstu apsikrauti nereikalingais daiktais, o tas liečia ir drabužius, tad kiekvieną pirkinį tikrai apgalvoju. Šį rudenį nusprendžiau mesti sau iššūkį sumažinti fast fashion pirkinius iki minimumo ir leisiu sau įsigyti nebent naują paltą. Na, nebent išties kažko mirtinai reikės. O jeigu suprasiu, kad noriu naujų džinsų, megztinio ar palaidinės, keliausiu į Vinted arba Humana.

7. NENUSIPIRKTI NEI VIENOS DEKORATYVINĖS KOSMETIKOS PRIEMONĖS

Nežinau, ar pavyks, tačiau labai stengsiuos nesusiundyti… O tai padaryti yra labai sunku, kadangi dekoratyvinės kosmetikos prekių ženklai išleidžia tiek visko naujo, gražaus ir inovatyvaus, kad susilaikyti yra sunku. Jau kelis kartus po valandą naršiau po įvairias kosmetikos el. parduotuves, bet paskutinę akimirką uždarydavau puslapius ir pasakydavau sau griežtą “ne”. Aš tikrai turiu visko pakankamai, todėl noriu naudoti tai, ką turiu, ir leisiu sau nusipirkti naują priemonę tik tada, kai bus pabaigta sena. O manau, kad jums tikrai nereikia pasakoti, kad sunaudoti iki galo švytėjim suteikiančią priemonę, skaistalus arba lūpdažį užtrunka visą amžinybę!

8. DIRBTI, DIRBTI, DIRBTI

Šį rudenį noriu daug laiko skirti darbui. Ir kalbėdama apie darbą, turiu omeny visus savo darbus: tiek klasikinį darbą nuo 9.00 iki 18.00, tiek savo veiklą Instagram bei čia, tiek turinio kurimą klientams. Nors tam visada skiriu didžiąją dalį savo laiko, tačiau noriu susikoncentruoti tie tuo dar labiau. Nors nesu linkusi per daug pasakoti apie savo darbą (jeigu įdomu, kur ir kuo dirbu, galite pasižiūrėti mano Linkedin paskyroje), todėl tiesiog pasakysiu, kad esu pasiryžusi naujiems iššūkiams, nes noriu išmokti daug visko naujo, o žymiai greičiau išmokstama kažko naujo, kai tau yra metamas tikrai iššūkis. Taip pat noriu daugiau dirbti su savo soc. tinklais, nes pastaruoju metu skyriau tam visai nedaug laiko… O tikrai noriu būti aktyvi ir kurti išties įkvepianti ir naudinga turinį!

9. PERSKAITYTI BENT 5 KNYGAS

Kažkam šis skaičius yra juokingas, tačiau ne man. Pastoviai susiduriu su problema, kad neatrandu laiko skaitymui ir dažnai tą turimą laiką skiriu skronilimui, o ne knygai. Noriu keisti savo įpročius ir kasdien prieš miegą bent 30 minučių skirti ne telefonui, o knygai. Turiu jau visą didžiulį sąrašą knygų, kurias noriu perskaityti, tad pats laikas pradėti sąžiningai skaityti.

10. PRADĖTI SAVO DIDĮJĮ PROJEKTĄ – NAMAI

Pirmą kartą sakau apie tai viešai – greitu metu turėsiu savo namus! Apie tai svajojau labai ilgai ir priimti šį sprendimą nebuvo lengva, tačiau vis dėlto pasiryžau tam – nusipirkau būstą. Jau visai greitai mano tinklaraštyje atsiras visą seriją straipsnių apie šį procesą, tad papasakosiu viską nuo įsigyjimo proceso iki kiekvieno įsirenginėjimo etapo nuo elektros išvedžiojimo iki pirkinių iš Ikea. Na, manęs laukia tikrai įdomi ir labai daug pastangų, nervų bei finansų reikalaujanti kelionė, tačiau esu be galo laiminga, kad priėmiau šį nelengvą sprendimą ir jau po 3 mėnesių turėsiu savo svajonių namus. Tiesa, kol tiek namai iš tiesų taps svajonių namais praeis nemažai laiko, tačiau man asmeniškai ir plikos sienos jau yra svajonė. Taigi, ar esate pasiruošę stebėti visą šį procesą?

Štai tiek. Tokie yra mano šio rudens pažadai sau. Manau, kad man tikrai pavyks sėkmingai įgyvendinti didžiąją dalį iš šio sąrašo, nes vien jau jo paskelbimas morališkai padeda siekti tų tikslų. O koks yra jūsų pats pačiausias rudens pažadas sau?

nuotraukos: Canon 6d + Canon EF 35 mm f/1.4L USM

1 komentaras

 • Salomėja 2020 rugsėjo 28 at 11:49

  Rekomenduoju Marijampolę. Nieko konkretaus, bet palieka vokišką įspūdį. Tvarkinga, gražu, daug kokybiško street art, kurio sąrašą galima rasti jo TIC.
  O dėl knygų, išbandyk milžino prenumeratą. Žinau, kad žmonėms sunku skaityti el knygas, neįprasta, neknygiška.., Bet, jei vakare tas 30 min iš rankų negali paleist telefono, tai tiesiog atsidarai kitą appsą – knygų ir žiū, įpročiai tie patys, o knygų perskaityta daugiau 🙂

 • Atsakyti

  APIE MANE

  DARJA TUPČAJA

  Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

  SEKITE MANE KITUR

  ARCHYVAS

  NAUJAUSI STRAIPSNIAI

  ×