MANO 5 ŠALTOJO SEZONO SPINTOS MUST-HAVE

2019 kovo 2 in Mada, Stilius - 2 komentarai

paltas Nakd iš Newmood.lt/ megztinis Mango/ šortai ir rankinė Zara/ skrybėlė Pepe Jeans iš Newmood.lt


Sveiki! Noriu pasveikinti mums visus, kad sėkmingai išgyvenome tą nelemtą, šaltą ir tamsią, nors šiais metais ir labai gražią ir snieguotą žiemą. Aš jau visa širdimi jaučiu besiartinantį pavasarį, apie kurį pradeda sufleruoti vis dažniau ir dažniau pasirodanti saulė. Ir antros pavasario dienos proga aš nusprendžiau grįžti paskutinį kartą į žiemą ir pasidalinti su jumis savo 5 šaltojo sezono spintos must-have. Kita vertus, Lietuvoje šaltas sezonas yra neapibrėžtas fenomenas, kuris gali tęstis ilgai, todėl šis mano straipsnis aktualus ne tik žiemą, bet ir pavasarį, rudenį ir netgi kartais vasarą. Taigi, kokie yra mano šaltojo sezono spintos must-have?

JUODAS PALTAS

Juodas paltas yra mano numeris vienas visame kame. Neįsivaizduoju savo spintos be juodo palto, būtent todėl turiu visus du: vieną paprastą, klasikinio kirpimo, o antrą laisvo kirpimo, “teddy”, t.y. meškiuko stiliaus. Juodas paltas niekada nepaves, nes tai yra universaliausias ir lengviausiai derinamas lauko drabužis. Gerai atrodo ir su džinsais, ir su sijonais, ir su suknelėmis, nors galbūt nerekomenduočiau derinti tokį paltą su sijonais ar suknelėmis, kurie yra ilgesnis už paltą. Visais kitais atvejais sėkmės garantuota! Neturite dar juodo palto savo spintoje? Tai ko dar laukiate?

VILNONIS MEGZTINIS

Megztinis apskritai yra mano vienas mėgstamiausių drabužių, todėl be šilto ir būtinai vilnonio megztinio neįsivaizduoju savęs žiemą. Labai nemėgstu akrilinių mezginių, kurie praktiškai neatlieka savo funkcijos, t.y. ne tik nešildo, bet ir nepraleidžia oro. Dėl šios priežasties žiemos periodui stengiuosi pirkti kokybiškus megztinius, kurių sudėtyje yra bent 20 proc. vilnos. Pavyzdžiui, šiuo metu dievinu šį laisvo kirpimo tamsiai pilką megztinį su plačiomis rankovėmis, kuris ne tik yra labai universalus ir lengvai derinamas, bet ir labai šiltas!

ODINIAI ŠORTAI

Odiniai šortai man yra visų metų laikų, išskyrus karštas vasaros dienas, klasika. Tinka bet kur, bet kada ir su bet kuo! Žiemą juos mėgstu derinti su storomis pėdkelnėmis ir šiltais megztiniais, pavasarį ir rudenį – su švarkais, o vasarą – su įvairiais marškinėliais ir palaidinėmis. Ir visada atrodo stilingai! Šiuos įsigijau prieš 3 metus ir iki šiol užsidedu bent kartą per savaitę! Jeigu iki šiol neturite savo spintoje neturite paprastų odinių šortų, tai rekomenduoju kuo skubiau ištaisyti šią klaidą.

JUODA SKRYBĖLĖ

Galvos apdangalas yra tas derinio akcentas, kuris paprastą, kasdienį ir niekuo per daug neišsiskirianti derinį padaro stilingą. Aš netgi jaučiuosi kiek keistai keistai, kai ant mano galvos nėra nei kepurės nei skrybėlės, nes atrodo lyg kažko trūktų. Nors kasdienai aš dažniausiai renkuosi megztą kepurę, bet kai noriu jaustis lyg tikra dama, renkuosi juodą skrybėlę.

DR. MARTENS

Grubūs batai yra mano priklausomybė. Nežinau, gerai tai ar blogai, bet kol kas nuo šiol priklausomybės gydytis neplanuoju. Jau esu apie tokio stiliaus batus pasakojus čia ir čia, todėl nenoriu vėl kartotis.

nuotraukos: Inga

2 Komentarai

 • Rena 2019 kovo 2 at 15:23

  Such a bold look!
  xx from Bavaria/Germany, Rena
  http://www.dressedwithsoul.com

 • syed mohsin husain 2019 kovo 13 at 16:59
 • Atsakyti

  APIE MANE

  DARJA TUPČAJA

  Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

  SEKITE MANE KITUR

  ARCHYVAS

  NAUJAUSI STRAIPSNIAI

  ×