MANO DARBO VIETA

2017 rugpjūčio 3 in Gyvenimo būdas - 1 komentaras

Labas rytas! Šiandien savo noru atsikėliau šiek tiek anksčiau, kadangi labai nekantrauju pasidalinti šiuo įrašu. Man be galo patinka room tour, house tour ir t.t. tipo įrašai ir video, todėl aš maždaug kartą į 1-2 metus dalinuosi savo darbo vietos nuotraukomis. Darbo vieta man yra labai svarbi, nes čia praleidžiu nemažai laisvo laiko, pavyzdžiui, redaguoju nuotraukas, video, ruošiu įrašus, atrašau į el. laškus, pusryčiauju, žiūriu youtube ir serialus, dažausi prieš darbą ir šis sąrašas yra begalinis. Būtent todėl man svarbu, kad aplinka būtų įkvepianti ir aplinkui mane būtų tik tie daiktai, kurie man sukelia geras emocijas arba yra reikalingi. Neseniai įvyko nemažas pasikeitimas: pagaliau susiruošiau ir pardaviau seną rašomąjį stalą tam, kad galėčiau nusipirkti šį baltą grožį.

Naujas stalas man buvo būtinas dėl dviejų priežasčių. Pirma, mokslus aš jau pabaigiau ir kol kas nesiruošiu jų tęsti, tad sėdėjimai naktimis prie konspektų ar uždavinių man artimiausiu metu negresia. Antra, mano senas stalas visiškai nebuvo tinkamas mano kambario interjerui. Jis buvo lyg balta varna juodame kambaryje… arba greičiau medinė varna baltame kambaryje. Be to, kai rinkausi naują, tai supratau, kad su baldų pasirinkimu Lietuvoje yra labai prasta situacija, todėl praktiškai neturėjau iš ko rinktis. Trys rašomieji stalai, kurie atitiko mano norus, buvo iš Berry Baldai. Vienas buvo per brangus, antro reikėjo laukti vos ne pusę metų, o trečias šiuo metu jau stovi mano kambaryje. Pasirinkau šį modernų baltos spalvos stalą su mediniais stalčiais (kurių spalva yra lygiai tokia pati kaip ir grindų) ir pataikiau tiesiai į dešimtuką. Tiko ir pagal išmatavius, ir pagal stilių, ir pagal spalvas. Aišku, teko atsisakyti didžiosios dalies daiktų ir susimažinti viską iki minimumo, bet užtat dabar stalčiuose slepiasi tik patys reikalingiausi ir būtiniausi daiktai. O jums svarbi jūsų darbo vieta? Turite tokią?

STALAS: stalas Berry Baldai 150 eur/ kėdė Berry Baldai 60 eur/ lepma Ikea 15 eur/ puodelis Jysk 4 eur/ padėkliukas puodeliui Ikea 1,5 eur/ pieštukinė (buvusi žvakė) Ikea 3 eur/ užrašų knygutė dovana/ telefono dėkliukas Burga/ kabanti lentelė užrašams Primark 3 eur/ kilimas H&M 10 eur

LENTYNA: medinė lentelė su užrašu dovana/ statulėlė iš Varšuvos 4 eur/ matrioška iš Maskvos 10 eur/ laikrodis Prisma 4 eur/ drobė su blizgučiais DIY/ žvakė ananasas Prisma 3 eur/ “D” raidė iš darbo

nuotraukos: Canon 600d + Sigma 30mm f1.4 Art

 

1 komentaras

 • Erikas 2017 rugpjūčio 3 at 13:50

  Koks fainas interjeras!:o

 • Atsakyti

  APIE MANE

  DARJA TUPČAJA

  Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

  SEKITE MANE KITUR

  ARCHYVAS

  NAUJAUSI STRAIPSNIAI

  ×