MANO VASAROS KOSMETINĖS MUST-HAVE

2019 rugsėjo 8 in Apžvalga, Grožis - Komentarų nėra

Šią vasarą kaip niekada anksčiau buvau sumažinusiu savo kasdienės kosmetinės turinį. Tai susiję su dviem dalykais: 1) rytais aš renkuosi ilgiau pamiegoti ir pasivartyti lovoje, tad laiko rytiniam makiažui palieku vos 5 minutes, ir 2) šį vasarą prasidėjo itin karštai, tad visiškai nesinorėjo apkrauti veidą ne itin reikalingais sluoksniais kosmetikos. Rudenį ir žiemą mėgstu neskubėdama dažytis ir tuo pat metu gerti kavą, o vasarą viskas atvirkščiai – kavą geriu mašinoje važiuodama į darbą arba jau darbe, o makiažą pasidarau stovėdama prie komodos. Nors priemonių kiekį smarkiai sumažinau, tačiau kelis mėgstamiausius produktus vis dėlto esu atradusi. Be to, visa tai keliavo su manimi į kelionę tiek į Turkiją, tiek į Italiją, kur buvo su malonumu naudojama kasdien ir atlaikė tikros vasaros išbandymus!

KIEHL’S ULTRA LIGHT DAILY UV DEFENSE CC KREMAS

Kadangi šią vasarą man pavyko nemažai paatostogauti ir įdegti, tad iš naujo atradau Kiehl’s Ultra Light Daily UV Defense CC kremą. Tai yra apsauga nuo saulės (net SPF 50!) ir maskuojamoji priemonė viename. Man be galo patinka kaip šis CC kremas atrodo ant odos: suteikia gana stiprų maskavimą, paslepia odos netobulumus, bet neatrodo kaip kaukė, ir, kas svarbiausia esant karščiams, idealiai išsilaiko ant odos visą dieną, niekur nenubėga. Tiesa, negaliu pasakyti, kad paskirstyti ją yra labai lengva. Geriausia tai daryti pirštais. Esant priemonės kontaktui su jūsų pirštų galiukų šiluma, atspalvis CC kremo pasikeičia ir idealiai prisitaiko prie odos. Man tai yra idealus pasirinkimas vasarai, kadangi ne tik atlieka makiažo pagrindo funkciją, bet ir apsaugo odą nuo neigiamo saulės poveikio – turi SPF50.

MAYBELLINE NEW YORK CITY BRONZER BRONZANTAS IR KONTŪRAVIMO PUDRA

Jau gerus 4 mėnesius esu įsimylėjusi karščiausia Maybelline New York naujiena – City Bronzer. Tai bronzeris ir kontūravimo priemonė viename. Ir iš tiesų atspalvis yra puikiai tinkamas ir tam, kad suteikčiau veidui saulės nubučiuotos odos efektą, ir tam, kad lengvai paryškinčiau veido kontūrus. Anksčiau maniau, kad geriausias bronzeris yra Physicians Formula Butter Bronzer, tačiau dabar manau, kad nieko geriau už Maybelline New York City Bronzer neįmanoma rasti, ypač turint omenyje jo nedidelę kainą. Tai yra ta priemonė, kurią naudoti yra vien malonumas, o ir jos sukuriamas efektas yra kažkas tobulo ir iš pagrindų pakeičiančio visą makiažą.

MAYBELLINE NEW YORK SNAPSCARA BLAKSTIENŲ TUŠAS

Jeigu reikėtų išsirinkti tik vieną priemonę, kurią galėčiau naudoti, tai be abejo būtų blakstienų tušas. Anksčiau aš naudodavau paprastus vandeniui atsparius tušus, tačiau šiais metais negalėjau paleisti iš Snapscara blakstienų tušą iš Maybelline. Ne, tai nėra vandeniui atsparus tušas. Tai tušas, kuris nusiplauna su vandeniu! Tad jis, mano manymu, idealiai tinka vasarą, kai niekada nežinai, ar vakar nesibaigs maudynėmis ežere. Ir, kad svarbiausia, ant blakstienų paprasčiausiai nelieka jokių tušo pėdsakų. Jo sukuriamas efektas yra labiau natūralesnių, ne itin dramatiškų blakstienų efektas, kadangi sudėtyje nėra vaško. Labai rekomenduoju išbandyti ir tikrai nebūtinai vasaros metu!

MAYBELLINE NEW YORK TATTOO LINER AKIŲ PIEŠTUKAS

Nesu aš dažna akių pieštukų naudotoja, nes 1) arba dažniausiai pasidažau tik šešėliais, arba 2) renkuosi skystą akių pravedimą. Ir niekada nemaniau, kad paprastas akių pieštukas gali tapti mano atradimu – juo tapo rudos spalvos Maybelline New York Tattoo Liner. Jis labai minkštas, tačiau laikosi nuo pat ryto iki pat vakaro, o ir sukuriamas efektas man be galo patinka!

MAYBELLINE NEW YORK COLOR SENSATIONAL MADE FOR ALL

Ar jau girdėjote apie Made For All lūpų dažus? Ne? Šie lūpų dažai buvo sukurti naudojant spalvos pigmentus, išmėgintus su 50 skirtingų odos tonų. Jie pasižymi universaliais atspalviais, kuriais pasidažiusi kiekviena atrodo sensacingai, tad daugiau jokių abejonių renkantis lūpų dažus. Žodžiu, esmė tokia, kad kiekvienas iš 6 šios kolekcijos atspalvių tiks bet kam. Nesvarbu, kokia yra jūsų veido spalva, pustonis, akių spalva ir t.t., kiekvienas atspalvis turi tikti jums idealiai. Iš visų Made For All kolekcijos atspalvių man patiko 373 Mauve for Me. Nežinau, kaip geriau apibūdinti ši atspalvi, bet man tai yra my lips, but better spalva, t.y. toks tamsesnis nude. Visą vasarą nešiojau jį savo rankinėje ir spėju, kad net nukritus lapams nuo medžių, niekur nedings. Jo tekstūra yra kreminė, bet ne per daug kreminė, todėl ant lūpų išlieka ganėtinai ilgai, o ir nusidėvi labai subtiliai.

Kažkaip ypatingai daug Maybelline New York produktų šį kartą. O kokie produktai karaliavo jūsų kosmetinėje šią vasarą?

nuotraukos: Canon 6d + Canon EF 35 mm f/1.4L USM

 

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×