MARCH FAVORITES | 2017

2017 balandžio 14 in Apžvalga, Grožis - 1 komentaras

Sveiki! Žinau, kad šiek tiek susivėlinau su kovo mėgstamiausiais, bet visas balandis buvo ir bus labai įtemptas, todėl laiko visai nebelieka, o kartais atsirandančią valandą ar kelias skiriu poilsiui ir miegui. Na, nieko nepadarysi, toks gyvenimo etapas, kurį tiesiog reikia perlipti ir toliau džiaugtis gyvenimu. Kol dar neprasidėjo gegužė, skubu dalintis praėjusio mėnesio mėgstamiausiais produktais, tarp kurių nėra nei vieno, kurio nenaudočiau bent keturis kartus per savaitę. Pradedam!

URBAN DECAY SELF-ADJUSTING COMPLEXION PRIMER

Mėgstamiausių įrašą noriu pradėti nuo pačio pačiausio atradimo – Urban Decay Self-Adjusting Complexion Primer. Tai makiažo bazė, kurios formulė turi pigmentų, lengvai prisitaikančių prie jūsų odos tono. Pasak gamintoją, Self-Adjusting bazė užmaskuoja odos trūkumus ir padeda makiažui išsilaikyti visą dieną. Inovatyvi formulė užpildo raukšleles, sumažina poras bei kontroliuoja veido blizgesį. Tai yra stebuklinga makiažo bazė, nes tikrai koreguoja veido spalvą, išlygina odą ir dienos bėgyje kontroliuoja blizgesį. Pasitepus ją, iškart jaučiuosi gražesnė ir labiau pasitikinanti savimi. Ant tiek pasitikinti savimi, kad net kelis kartus per savaitę einu į darbą, kur nemažai tenka bendrauti su žmonėmis, tik su keliais paskirstytais ląšeliai šios makiažo bazės ir paryškintais antakiais. Bandžiau tepti tik vieną veido pusę ir rezultatas tikrai buvo akivaizdus. Ši priemonė tikrai verta tų pinigų ir, nors ir naudojasi labai taupiau, kartočiau ją ateityje, nes tokio poveikio priemonių mūsų Lietuvos rinkoje netenka dažnai matyti.

NYX LID LINGERIE PALETĖ

Ne ką mažiau dievinu ir naująją Nyx Lid Lingerie šešėlių paletę. Taip, šešėliai nėra kreminiai ir nei iš tolo neprimena tobulųjų Urban Decay šešėlių, bet pliusai tikrai nurungia tą vienintelį minusą. Visų pirma, man be galo patinka šios paletės spalvinė gama; viskas kaip reikia – instagramiškai. Oranžinės ir raudonos spalvos vis dar madingos akių makiaže, o tokius atspalvius rasti už labiau prienamą nei Mac šešėlių kainą yra labai sudėtinga. Labai džiugu, kad Nyx pagaliau išpildė mūsų norus ir sukūrė butent tokią paletę. Antra, kokybė tikrai nustebino gerąja prasme. Esu minėjus, kad man labai patiko maži šešėliai iš Nyx kalendoriaius, bet kai kurios spalvos sunkokai sklaidėsi. Nyx pasitaisė ir išleido Lid Lingerie paletę su labai kokybiškais, pigmentuotais, lengvai besisklaidančiais ir ilgai išliekančiais šešėliais. Šešios spalvos, visos matinės, tik tai šviesiai violetinei trūksta pigmentacijos, bet aš jos ar taip, ar taip nenaudočiau, nes pamilau paletę būtent dėl oranžinių atspalvių.

MILANI ILLUMINATING FACE POWDER (AMBER NECTAR)

Dar vienas atradimas – Milani švytėjimo suteikianti pudra. Nors ant pakutės teigiama, kad tai yra priemonė, skirta arba švytėjimo suteikimui, arba vietoje bronzanto, tačiau man tai nėra nei švytėjimo suteikianti priemonė, nei bronzantas. Man tai vieni gražiausių skaistalų. Kaip galima neįsimylėti šios pakuotės? Tos mažos rožytės yra be galo dėmesį traukiančios ir taip, aš užsimaniau šių skaistalų būtent dėl šio mielo dizaino. Tiesa, įpakavimas tai tik vienas šios priemonės privalumas. Ji ne tik gražiai atrodo pakuotėje, bet ir ant veido atrodo ne ką prasčiau. Ta persikinė spalva prideda veidui gaivumo, šviežumo, skaistumo, ko man labai trūksta ankstyvais rytais. Be to, šią priemonę įvertino ir mano mama, kuri tyliai sau skolinosi iš manęs (man nežinant) šiuos skaistalus, o vėliau atėjo ir paklausė, ar negaliu aš jai perleisti jų, nes ir taip turiu daug kitų skaistalų. Na, ir ne, mamai aš kol kas Milani skaistalų neatidaviau, nes ir pati tepuosi jais kasdien ir tikrai neplanuoju greitu metu jų išduoti. Įsigyti galima čia.

LOREAL MATTE LIPSTICK (636 MANOGANY STUDS)

Kaip gi neįtraukus bent vieno Loreal matinio lūpų dažo iš visos mano mini kolekcijos. Šie lūpdažiai yra tikrai superiniai tiek jų savybėmis (pigmentacija, išsilaikymas ir t.t.), tiek nuostabiais atspalviai. Kovą aš dažniausiai naudojau 636 Manogany Studs. Pilnavertė šių lūpdažių apžvalga yra čia.

LOREAL PROFESSIONEL VITAMINO COLOR A-OX ŠAMPŪNAS

Apie šampūnus rašyti man yra sunkiausia. Sunku per daug kažką pasakoti apie šampūną, nes kartais mano mintys baigiasi ties “patiko” arba “nepatiko” ir dažniausiai vis kartoju, kad iškart nepulsiu pirkti naujos pakuotės, o kartočiau ateityje, kadangi plaukai spėja priprasti prie šampūno ir reikalauja pasikeitimų. Šiuo atveju aš esu sunadojus dvi pakuotes iš eilės ir iki šiol esu visiškai patenkinta jo poveikiu. Po plovimo plaukai būna itin švelnūs, žvilgantys ir galima drąsiai nenaudoti kondicionieriaus. Tiesa, turiu aš ir kondicionierių, tačiau man jis yra per skytas, per silpnas ir greitai pasibaigiantis. Siūlyčiau praleisti kondicionerių, o verčiau įsigyti plaukų kaukę.

nuotraukos: Canon 600d + Sigma 30mm f1.4 Art

1 komentaras

 • […] esu kalbėjus apie šią bazę praeito mėnesio mėgstamiausių įraše čia, tačiau pakartotinai jos nepagirti negaliu. Pasak gamintoją “ši spalvą koreguojanti […]

 • Atsakyti

  APIE MANE

  DARJA TUPČAJA

  Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

  SEKITE MANE KITUR

  ARCHYVAS

  NAUJAUSI STRAIPSNIAI

  ×