MAYBELLINE MATTE LIPSTICKS

2016 rugpjūčio 11 in Apžvalga, Grožis - 1 komentaras

LT Labas rytas! Ketvirtadienio rytą noriu pradėti nuo trumpos Maybelline Colorsensational Matte lūpų dažų apžvalgos. Matinės lūpos yra mano mėgstamiausios, todėl bandyti ir atrasti naujus matinius lūpų dažus yra labai smagu. Tiesa, tai dažnai yra tikras iššūkis, nes mūsų kosmetikos parduotuvėse jų ne taip jau ir daug, o itin gerų – dar mažiau… Šiandien noriu pasidalinti su jumis savo nuomone po Maybelline Matte lūpų dažų išbandymo.


EN Good morning! I want to start this Thursday from a short Maybelline Colorsensational Matte lipsticks review. Matte lips are my absolute favorites and I always test new ones and try hard to find those, which really worth the hype. Sometimes it can be a challenge, because the selection of matte lipsticks in our stores is poor… Today I want to share with you my reaction after testing out Maybelline Matte lipsticks. 

maybelline matte lipsticks_4maybelline matte lipsticks_2

LT Iš viso turiu tris Maybelline Matte lūpų dažų atspalvius: 950 Magnetic Magenta, 932 Clay Crush ir 968 Rich Ruby. Visi tris lūpų dažai turi tą patį saldų, bet neerzinantį kvapą. Kalbant apie tekstūrą, tai vis dėlto Magnetic Magenta yra šiek tiek kitokia, sakyčiau sausesnė, todėl ir dengiasi sudėtingiau ir reikia bent dviejų sluoksnių. Clay Crush ir Rich Ruby yra tos pačios tekstūros, labai kreminiai, bet tuo pat metu ir matiniai, dengiai be jokių plėmų ir lygiai, o spalvos sodrios ir intensyvios. Visi trys nedžiovina lūpų, nesuteikia nemalonaus tempino jausmo, tad dienos bėgy tikrai nekyla minčių viską velniop nusivalyti. Taip pat jie lengvai pasiduoda sluoksniavimui, t.y. juos galima tepti keliais sluoksniais.

Tai yra patys geriausi lūpdažiai už tokią mažą kainą. Ne veltui Tati Glamlifeguru buvo sužavėta šių matinių lūpų dažų kokybe! Aš galiu tik sutikti su ja, o jus kviečiu kuo greičiau nusipirkti bent vieną iš jų, nes kainos ir kokybės santykis šiuo atveju yra tobulesnis nei tobulas.

Mano įvertinimas: 5/5

Kaina: 9,29€


EN I have three shades of Maybelline’s Matte lipsticks: 950 Magnetic Magenta, 932 Clay Crush and 968 Rich Ruby. All three have a sweet, but not annoying scent to them. Talking about their texture, Magnetic Magenta is a bit different, a bit dry, so you need to be careful while applying and apply more than one layer. Otherwise it can look slightly patchy. Clay Crush and Rich Ruby have the same texture. They are creamy, but still matte, apply evenly, without any patches. Colors are extremely pigmented and bright. All three will not dry out your lips and you will not feel like removing them during the day. By the way, you can easily layer them up!

Maybelline Colorsensational Matte lipsticks are the best ones that you can buy from a drugstore. That’s why Tati Glamlifeguru was so impressed after trying them out a year ago! I absolutely agree with her. Just go ahead and buy yourself one, because they are the best of their kind.

Rating: 5/5

Price: 9,29€

maybelline matte lipsticks_3950 Magnetic Magenta/ 932 Clay Crush/ 968 Rich Ruby

maybelline matte lipsticks_8932 Clay Crush

maybelline matte lipsticks_6968 Rich Ruby

maybelline matte lipsticks_7950 Magnetic Magenta

photos: me

1 komentaras

 • AUGUST FAVORITES | 2016 - Luscious Style 2016 rugsėjo 9 at 11:16

  […] LT Naujiena Lietuvos rinkoje tapo mano nauju atradimu. Tai Maybelline matinis lūpdažis (spalva 932 Clay Crush). Daugiau apie šį lūpdažį skaitykite čia. […]

 • Atsakyti

  APIE MANE

  DARJA TUPČAJA

  Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

  SEKITE MANE KITUR

  ARCHYVAS

  NAUJAUSI STRAIPSNIAI

  ×