MAŽA RAUDONA SUKNELĖ

2018 birželio 12 in Mada, Stilius - 1 komentaras

suknelė Zaful/ batai Deichmann/ rankinė Lindex/ skrybėlė H&M/ apyrankė Pandora


Aš neįsivaizduoju vasaros be sijonų ir suknelių. Kitais metų laikais irgi jų nevengiu, bet vasaros metu jaučiu ypatingą meilę trumpiems sijonams bei suknelėms. Kodėl? Pavyzdžiui, su šia maža raudona suknele iš Zaful jaučiuosi tikra mergaitiška mergaitė. Tas žaismingas kirpimas, ryški spalva, gėlių raštas – viskas, ko reikia, kad pasijaustum lyg tikra mergaitė. Labiausiai prie suknelių mėgstu derinti žemapadžią avalynę ir šį kartą tai buvo paprasti balti sportbačiai.

Šį įvaizdį, beje, įamžinome kartu su Inga. Aš dažnai atvažiuoju savaitgalį į Kauną ir praktiškai visada susitinkame su Inga. Kas gali būti smagiau nei smagiai praleisti laiką, bet tuo pat metu ir šiek tiek padirbėti? Tą kartą nusprendėme nuvažiuoti prie Kauno marių esančio Pažaislio vienuolyno. Kadangi keliauju aš po Lietuvą žymiai rečiau nei į užsienį, todėl, žinoma, tai buvo mano pirmas kartas šioje vietoje. Žinokite, likau labai maloniai nustebinta! Viskas labai gražu, tvarkinga, vienuolynas iš šono yra labai gražus, bet dar labiau nustebino jo kiemelis. Pavėsis, keli pro medžius prasiveržiantys saulės spinduliai, praktiškai jokių žmonių ir tyla. Pasijaučiau labai įdomiai, nes retai tenka būti tokiose ramiose ir raminančiose vietose. Tame kiemelyje ir nusprendėme suorganizuoti nedidelę fotosesiją. Man net pačiai sunkiai suvokiama, kad tai yra ne koks Graikijos nedidelis miestelis, o Kaunas! Jei dar niekada nesate čia buvę, tai tikrai rekomenduoju apsilankyti. Taip pat čia yra ir lauko restoranas, kur galima pasimėgauti puodeliu kavos.

nuotraukos: Canon 6d + Canon 50 mm f1.8

1 komentaras

 • Anna 2018 birželio 18 at 10:04

  great look, the dress is amazing!:)

  xxx

  anna from http://www.mimundonormal.pl/look-194/

 • Atsakyti

  APIE MANE

  DARJA TUPČAJA

  Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

  SEKITE MANE KITUR

  ARCHYVAS

  NAUJAUSI STRAIPSNIAI

  ×