MĖGSTAMIAUSI NUDE LŪPOMS

2018 kovo 10 in Apžvalga, Grožis - Komentarų nėra

Sveiki! Pagaliau atėjo ilgai lauktas savaitgalis ir galima šiek tiek atsikvėpti ir pasimėgauti mėgstamomis veiklomis. Viena iš jų – turinio kurimas ir tinklaraščio rašymas. Turinys jau sukurtas, tad galiu ramiai pereiti prie rašymo. Šiandien nekantrauju pasidalinti savo pačiomis mėgstamiausiomis nude lūpų priemonėmis. Aš naudoju visokiausių spalvų ir tekstūrų lūpų priemones nuo matinių violetinių iki spindinčių raudonų, bet taip jau gaunasi, kad kasdieniam makiažui daugeliu atveju renkuosi nude. Tiesa, nude mėgstu tikrai ne visus, o labiau esu linkusi rinktis į oranžinę pusę, į ryžumą, o ne tuos, kurie susilieja su veido odos atspalvių. Per šiek tiek daugiau nei metus atradau būtent tuos produktus, kurie man labiausiai tinka ir yra naudojami dažniausiai. Pradedame!

Mac (Velvet Teddy)/ Urban Decay Vice (Uptight)/ Maybelline Color Sensational Matte (932 Clay Crush)/ Maybelline Vivid Matte Liquid (50 Nude Thrill)/ Dior Rouge Dior Liquid Matte (614 Jungle Matte)

Dior Rouge Dior Liquid Matte (614 Jungle Matte)/ Mac (Velvet Teddy)/ Urban Decay Vice (Uptight)/ Maybelline Color Sensational Matte (932 Clay Crush)/ Maybelline Vivid Matte Liquid (50 Nude Thrill)


Ilgiausiai iš visų laikosi Dior Rouge Dior Liquid Matte – apie geras 6 valanas. Šiek tiek trumpiau, bet irgi pakankamai ilgai laikosi Mac (Velvet Teddy). Trečioje vietoje būtų Urban Decay Vice – apie 5 valandas, ketvirtoje – Maybelline Color Sensational Matte, kuris išsilaiko apie 4 valandas, o paskutinėje Maybelline Vivid Matte Liquid – apie 2 valandas. Šiuo atveju kuo priemonė labiau matinė, tuo ilgiau laikosi ant lūpų. Nors atspalviai yra labai panašūs, bet šiokie tokie skirtumai tarp jų yra. Mac yra šalčiausias atspalvis, o šilčiausi iš visų yra du Maybelline lūpų dažai, kurių atspalviai mažai kuo skiriasi (skiriasi konsistencijos, tekstūros). Kalbant apie kainą, tai pigiausios yra Maybelline (iki 10 eur), o brangiausias – Dior (apie 38 eur). Urban Decay ir Mac kainuoja labai panašiai, apie 20 eur. Visi atspalviai man labai patinka, tačiau pats pačiausias jau metus yra Urban Decay Vice, Uptight atspalvis.

O koks yra jūsų mėgstamiausias nude lūpoms? Kokius lūpų dažus aš privalau išbandyti?

nuotraukos: Canon 600d + Sigma 30mm f1.4 Art

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×