MICHAEL KORS EVENT

2016 rugpjūčio 27 in Mada, Renginiai - Komentarų nėra

 Kaip gi gera yra redaguoti nuotraukas ir rašyti straipsnius gulint prie baseino. Taip, būtent tai aš dabar ir darau, guliu prie baseino su kompiuteriu ir redaguoju nuotraukas iš praeitą ketvirtadienį vykusio Michael Michael Kors pristatymo, po kurio kitą dieną aš išskridau čia, į Graikiją, į Rodo salą. Bet šiandien ne apie atostogas, o apie MK kokteilių vakarėlį ir jo akimirkas, įamžintas mano telefono pagalba.

michael_kors_2michael_kors_3

 Vakarėlis prasidėjo anksčiau nei parašyta kvietime, nes mūsų blogerių komanda susitiko svečiuose pas Aliona. Kaip gi daug kosmetikos turi grožio blogerės! Aš galvojau, kad aš turiu daug, bet mano kukli kolekcija nei iš tolo neprimena Alionos lobių. Tarp tūkstančių makiažo gėrybių aš radau dvi Urban Decay paletės, kurių pagalba ir sukūriau sau itin ryškų, mėlyną makiažą, o vidinius akių kampučius paryškinau neonine geltonai žalia spalva. Kiek jau galima dažytis rudais atspalviais, ypač kai į tave žiūri visą vaivorykštė vokų šešėlių.

O žinot dėl ko man patinka tokio tipo renginiai? Visai ne dėl to, jog iš ten gaunu reikalingos informacijos ir galiu mėgautis šampanu. Ne, tikrai ne dėl to. Visi tie vakarėliai prarastų visą prasmę, jei lankyčiausi ten vieną. Vienai ten nėra ką veikti, tačiau viskas keičiasi, kai ateini ten ir susitinki su savo kolegomis, kurias aš jau ilgą laiką vadinu savo ne tik gerais draugais, bet ir antra šeima. Tik blogo dėka aš susipažinau su daugybe nerealių žmonių, su kuriais visada yra smagu susitikti, juoktis, dalintis naujienomis bei mintimis ir kartais „papletkinti“.

Pati nauja Michael Michael Kors kolekcija man tikrai patiko. Labiausiai dėmesio skyriau rankinėmis iš pakutinio koliažo. Ar verta įsigyti?

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×