MIESTO RIMTU

2018 spalio 16 in Mada, Stilius - Komentarų nėra

striukė New Yorker/ suknelė Monki (Asos)/ batai 5th Avenue iš Deichmann/ rankinė Zara


Gal skamba ir keistai, bet aš tikrai laikau save 100 proc. miesto moterimi. Na, dėl žodžio moteris nesu tikra (betgi nesu mergaitė?), bet dėl miesto – jokiu abejonių. Aš – miesto žmogus! Nors Vilnius jokiu būdu nėra vienas iš Europos didmiesčių, tačiau judėjimas čia vyksta nuolatos. Mane pastoviai supa daug žmonių, daug reikalų ir darbų, įvairūs projektai ir planai. Bet aš stengiuosi ne plaukti pasroviui, o viską spėti ir būti užtikrinta, kad visi planai bus įgyvendinti.

Mano rytas prasideda apie 7.30 val. Greitai atsikeliu, bėgu į dušą, pasidažau, jei pavyksta, spėju pasigaminti pusryčius, juos suvalgyti ir bėgu iš namų. Kelionė iki darbo su viešuoju transportu trunka mažiausiai 30 min. Apie 9 val. pasirodau darbe. Pietus praleidžiu labai įvairiai: kartais susitinku su Aliona (o susitikus mes tikrai neleidžiame laiko veltui), kartais nueinu į kokį pristatymą ar renginį, o kartais tiesiog papietauti mieste su kolegomis. Po darbo keliauju sportuoti. Ir taip, sportuoju 5 kartus per savaitę. Kartais tarpe po darbo ir prieš sportą atsiranda koks vakarinis renginys, susitikimas su draugėmis arba vairavimo teorijos paskaita. Namie praktiškai nebūnu ir niekada nekeliauju namo po darbo, todėl man labai svarbu patogumas. Renkuosi tokius drabužius, su kuriais galėčiau ne tik patogiai praleisti visą dieną, bet atrodyčiau stilingai, nes niekada nežinai, kur reikės nukeliauti per pietų pertrauką ar vakare. Vienai iš tokių labai užimtų dienų pasirinkau ilgą marškinių tipo languotą suknelę, juodą netikros odos striukę su sidabriniais elementais, patogiausius mano turimus miesto batus, kurie nėra sportbačiai, ir savo įprastą kasdienę rankinę. Nežinau, kaip jūs, bet aš asmeniškai labai mėgstu tokias laisvo kirpimo sukneles. Kodėl? Ilga suknelė visada atkreipia daugiau dėmesio ir ją galimą nešioti įvairiais būdais ir su įvairiais drabužiais bei aksesuarais. Pavyzdžiui, be diržo arba su kokiu nors dirželiu, be nieko arba su odine striuke, trumpais kailinukais, džinsinių švarkelių ar liemene.

nuotraukos: Canon 6d + Canon 50 mm f/1.8

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×