MOCKBERG WATCH

2016 lapkričio 16 in Apsipirkimas, Mada - Komentarų nėra

Sveiki! Šiandien norėčiau papasakoti jums apie savo naują papildymą į aksesuarų kolekciją – apie Mockberg laikrodį. Buvau ištikima Daniel Wellington gerbėja virš dvejų metų, bet laikui bėgant nusprendžiau, kad laikas atsinaujinti. Tiesa, mano Daniel Wellington laikrodukas iki šiol veikia ir atrodo labai gerai, tik dirželį jau reikėtų pakeisti, nes šiek apsitrynė po tiek laiko nešiojimo. Šį kartą pasirinkau šiek tiek mažesnį, bet labai panašaus dizaino Mockberg laikordį, kurio modelio pavadinimas yra “Sigrid”.

Pasinaudoję kodu darjatupcaja, gausite 15 procentų nuolaidą pasirinktam Mockberg laikrodžiui iki lapričio 30 dienos.

mockberg_5mockberg_3Laikrodis atkeliavo labai greitai ir labai saugiai. Nuo užsakymo ir iki pristatymo į namus praėjo kažkur savaitė. Laikrodis buvo supakuotas tikrai labai gražiai ir prabangiai. Baltoje dėžutėje iš storo kartono radau patį laikrodį bei mažą rožinį vokelį, kuriame paslėpta atvirutė su laikrodžio parametrais ir palinkėjimais.

Mockberg laikrodis pagamintas iš nerūdijančio plieno, o apyrankė – natūralios odos. Visiems Mockberg laikrodžiams suteikiama vienerių metų garantija.

Laikrodžio apyrankė nėra nei per daug plati, nei per daug siaura – per viduriuką. Be to, šis laikrodis idealiai tiks siauram riešui. Mano riešas yra vidutinio platumo/siaurumo, o aš užsisegu dirželį ant 5 iš 7 skylučių. Visų detalių kokybė tikrai nenusileidžia kitiems populiarių prekinių ženklų laikrodžiams, kurių kaina yra virš 160 eurų. Beje, mano pasirinktas Mockberg kainuoja 159 eurus, o tai yra tikrai prieinama kaina lyginant su kitomis alternatyvomis. Pats laikrodis labai elegantiškas, klasikinis ir tinkatis praktiškai prie bet kurio įvaizdžio. Labai džiugu pačiai sau pripažinti, jog antrą kartą neprašoviau, kai pasirinkau būtent švedų gamybos laikrodį.

Dar kartą noriu priminti, kad su kodu darjatupcaja jūs gausite 15 procentų nuolaidą pasirinktam laikrodžiui iki lapkričio 30 dienos. Paskubėkite, nes laiko liko labai nedaug!

mockberg_1mockberg_2mockberg_4photos: me

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×