MORNING WITH KIEHL’S

2016 gegužės 29 in Grožis, Renginiai - 1 komentaras

Ar jau girdėjote, jog Kiehl’s pagaliau atkeliavo į Lietuva? Kovo 27 dieną 10 val prekybos centre “Panorama” duris atvėrė pirmoji Kiehl’s parduotuvė Lietuvoje!

Nėra paslaptis, kad dažnai blogeriems pasiseka, nes kompanijos suteikia jiems išskirtinę galimybę apsilankyti naujai atidaromose parduotuvėse bei išbandyti produktus pirmiesiems. Taip, dieną prieš oficialų atidarymą Kiehl’s atstovai pakvietė apie 10 blogerių susipažinti, papasakoti daugiau apie pačią parduotuvę, jos istoriją bei pakonsultuoti kiekvieną iš mūsų odos problemos klausimais.

Išgirdau labai daug įdomios informacijos apie Kiehl’s istoriją ir koncepciją, tad privalau nors šiek tiek papasakoti ir jums. Kiehl’s istorija prasidėjo 1851 metais Niujorke ir nuo to laiko tai yra vienas populiariausių odos priežiūros prekinių ženklų. Iš tikrųjų ilgą laiką Kiehl’s gyvavo tik už Atlanto, nes tik 2002 metais, kai juos perpirko L’oreal, Kiehl’s įžengė į Europos rinką. Kiehl’s visuomet buvo suinteresuoti padėti žmonėms, patenkinti kiekvieno iš jų poreikius. Dėl to kiekvienoj Kiehl’s parduotuvėje galima nemokamai pasikonsultuoti su ten dirbančiais pardavėjais, kurie nustatys jūsų odos tipą, išsiaiškins problemas, su kuriomis jus susiduriate prižiūrint odą, bei padės tas problemas išspręsti. Konsultacija, kuri yra visiškai nemokama, trunka apie 10-15 minučių. Kieh’s sako, kad naudojantis jų patarimais per 28 dienas jūsų odos būklė pastebimai pagerės. 

Kaip jau minėjau anksčiau, aš turėjau galimybę išbandyti tokią konsultacijos paslaugą bene pirmoji Lietuvoje. Konsultacija prasidėjo nuo odos tipo nustatymo, kuris truko vos porą senundžių. Prie žando ir kaktos man pridėjo po popierinę juostelę, ant kurios iškart pasimatė juodi, vos matomi taškeliai. Kuo daugiau taškelių, tuo jūsų oda riebesnė. Mano oda yra normali/mišri, t.y. T zona yra šiek tiek riebesnė, kitos zonos normalios, o paakiai šiek tiek išsausėję. Odos drėgmės lygis – sausoka. Taigi, pagrindinė mano problema, su kuria pasiruošus kovot, yra drėgmės lygio atstatymas.

Speciai man buvo parinkti produktai, kuriuos reikėtų naudoti iš ryto ir vakare. Dieninę odos priežiūrą reikėtų pradėti nuo valymo, o pabaigti apsauga nuo saulės spinduliu. Ypač svarbu čia yra apsauga nuo UVA (aging) ir UVB (burning) spindulių, nes be jos priemonės neveiks, o pinigai bus išmesti į balą.

Ryto rutina

kiehls_dailyUltra Facial Cleanser

Calendula Herbal Extract Alcohol-Free Toner

Hydro-Plumping Re-Texturizing Serum Concentrate

Daily Reviving Concentrate

Creamy Eye Treatment with Avocado

Ultra Facial Cream

BB Cream – Actively Correcting and Beautifying with SPF 50 PA+++

Vakaro rutina

kiehls_night

Ultra Facial Cleanser

Calendula Herbal Extract Alcohol-Free Toner

Hydro-Plumping Re-Texturizing Serum Concentrate

Midnight Recovery Concentrate

Creamy Eye Treatment with Avocado

Ultra Facial Cream

Štai tokį produktų rinkinį man parinko. Iš visų jų turiu tik pusę, bet kol kas žadu pakeisti neturimas į jau turimas Kiehl’s priemones ir laukti rezultato. Po mėnesio laukite mano atsiliepimų!

kiehls_10kiehls_2kiehls_15kiehls_9kiehls_8kiehls_5kiehls_12kiehls_7kiehls_10kiehls_1kiehls_4kiehls_13kiehls_14kiehls_6kiehls_3kiehls_16photos: me

1 komentaras

 • […] daugiau nei mėnuo nuo pirmosios Kiehl’s parduotuvės Lietuvoje atidarymo, apie kurį rašiau čia. Per tą mėnesį Kiehl’s pristatė dar net 6 visiškai naujus produktus. Būtent todėl […]

 • Atsakyti

  APIE MANE

  DARJA TUPČAJA

  Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

  SEKITE MANE KITUR

  ARCHYVAS

  NAUJAUSI STRAIPSNIAI

  ×