MOSCOW PHOTO DIARY|PART 1

LT Sveiki! Nors manau, kad pats laikas pradėti ruoštis ir planuoti derinius Mados Infekcijai, tačiau aš nusprendžiau ramiai atsisėsti ir pasidalinti pirma dalimi nuotraukų ir įspūdžių iš mano vienos savaitės trukmės kelionės į Maskvą. Kodėl nusprendžiau aplankyti būtent šį miestą? Tam yra daug įvairių priežasčių, todėl pagrindinės buvo tokios: 1) Maskva yra vienas gražiausių ir didžiausių miestų Europoje, 2) prieš tai niekada ten nebuvau ir 3) tai buvo puiki galimybė ne tik apžiūrėti patį miestą, bet ir apsilankyti Mercedes-Benz mados savaitėje. Nors paskutinė priežastis nebuvo pagrindinė, tačiau labai džiaugiuosi, kad pavyko apsilankyti tokio lygio renginyje, tad bus dar įdomiau palyginti mūsų Mados Infekciją su Mercedes-Benz mados savaitę, bet apie tai kitą kartą.


EN Hi everyone! I think it’s time to start getting ready for Fashion Infection (it’s a fashion festival here in Lithuania), but I decided to sit and share with you the very first part of pictures and impressions that this trip to Moscow brought to me. Why I decided to visit this exact city? There are loads of reasons to be listed, but main of them were: 1) it’s one of the most beautiful and huge city in Europe, 2) I’ve never been there and 3) it was such a great opportunity to explore the city and also attend Mercedes-Benz fashion week Russia. Actually, Mercedes-Benz fashion week wasn’t the main reason, but I’m so happy that I was able to visit such a wide scale event. So it will be kinda interesting to compare Russian Mercedes-Benz to Lithuanian Fashion Infection.

moscow7moscow4moscow1moscow6moscow12moscow9moscow5moscow14moscow8moscow11moscow13moscow2moscow3

LT Galima sakyti, jog visą savaitę vien vaikščiojau, nes metro rinkausi tik du kartus per dieną: iš ryto nuvažiuot iki centro ir vakare, kad grįžčiau atgal. Visą likusį laiką vaikščiojau po miestą tyrinėdama šio didžiulio miesto gatves ir pakeliui užeidama į įdomias vietas, parduotuves, knygynus ar kavines. Pirmas dvi dienas skyriau susipažinimui su miesto širdimi – Raudonąja aikšte – ir pagrindinėmis gatvėmis bei kitomis aikštėmis šalia jos. Nepraėjau pro šalį ir pačio prabangiausio ir seniausio prekybos centro GUM, kuris stebina lankytojus tiek savo įšore, tik vidumi. O ko nenustebinsi prabanga? Todėl čia dažniausiai lankosi ne tik potencialūs klientai, norintys įsigyti ką nors iš naujausios Dior, Louis Vuitton ar Cartier kolekcijos, bet ir labai daug turistų, kurie atėjo su tikslu pasigrožėti aplinka. Be to, antrą dieną įlipau į turistinį autobusą, kuris parodė man rajoną, esantį už upės, garsėjantį dėl Bolotnaya aikštės bei už netoli jos esančios Tretjakovo galerijos. Daugiau pamatysite mano vlog’uose, kuriuos pradėsiu kelti jau labai greitai!


EN I spent almost the whole week on foot, because surprisingly I decided to use metro only twice a day: in the morning to reach the centre of the city and in the evening just to get home. I was wandering around the city and exploring streets, visiting different places, shops, book shops and cafes. First two days were dedicated to explore the heart of the city – Red Square – and all the streets and squares nearby. By the way, I didn’t miss the opportunity to step into the fanciest shopping centre GUM, which attracts visitors because of its beauty and feeling of luxury. Everyone loves luxury, so that’s why there are always a lot of people who come not to buy something from the newest Dior, Louis Vuitton or Cartier collections, but just to admire the interior. Being a typical lonely tourist I also caught a sigh seeing bus which showed me the area behind the river with its beautiful Bolotnaya square and Tretyakov gallery. You will see everything in my vlogs which I will upload soon!

photos: me

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×