MY BERLIN STORY | DAY 3

2016 rugpjūčio 1 in Gyvenimo būdas, Kelionės - Komentarų nėra

LT Štai pagaliau pasirodė trečia, ir paskutinė, Berlyno istorijos dalis. Pusę trečios dienos praleidau su Simona, o kita pusę – viena. Ši diena, beje, buvo pati ramiausia iš trijų, nes nereikėjo niekur skubėti, niekur bėgti ir nieko ieškoti, tačiau vis tiek ji praėjo kuo puikiausiai! Apie pirmos dienos nuotykius skaitykite čia, apie antros – čia, o apie trečios štai čia, apačioje.


EN Here is the third and actually last part of my Berlin story. Half of the day I spent together with Simona and other half with myself, alone. Third day was the most relaxing, because we just were enjoying the day, no rushing and no running errands. But I liked it a lot! You can read more about my first day here, second day here and for last day adventures press read more and enjoy!

berlin_33berlin_34berlin_35

LT Trečia diena prasidėjo nuo magnetukų pirkimo ir pusryčių vienoje iš kavinių prie Berlyno katedros. Vėliau nuėjome pasigrožėti Spree upe ir praplaukiančiais turistiniais laiveliais (ar jachtomis?). 14 val jau sėdėjome s-bahn traukiny ir važiamove link autobusų stoties, nes tą dieną, 14.30 val Simona išvažiavo iš Berlyno ir paliko mane vieną dar vienai dienai. Beje, tos 45 minutės, praleistos traukiny, buvo itin nemalonios ir kupinos nerimo, nes vos nepavėlavome į autobusą.

Turėjau dar net 24 valandas mieste, kurias praleidau taip, kaip ir norėjau. Viena nuvažiavau su metro į Mitte rajoną ir apvaikščiojau bent 10 gatvių karts nuo karto užeidama į įvairias parduotuves. Taip pat spėjau pagulėti ant pievos, kaip tikra vietinė, haha. Kitą dieną atsisveikinau su Berlynu ir aš. Ar planuoju lankytis dar? O taip, tikrai taip! Bet manau, kad ne žiemą ir ne vasarą, o pavasarį arba rudenį.


EN Our third day in Berlin started from a bus ride to Berlin cathedral, where we just bought few souvenirs and had an amazing breakfast at a lovely coffee shop nearby. Then we spent an hour wandering around an embankment of Spree and looking at sailing yachts with random tourists. On 2 pm Simona and I were sitting in s-bahn and heading to the bus station. It was such a scary and nervous experience, because we almost managed to miss Simonas’s bus.

I said goodbye to Simona and took a metro to Mitte district, where I spent hours and hours walking around and checking few interesting shops that I bumped into. I also had a chance to lay on the glass in front of cathedral. Felt like a local, haha. Would I come again? Of course, but probably in spring or autumn.

berlin_37ootd_berlin day 3_2berlin_32photos: me

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×