MY NYX COLLECTION

Nyx, nyx, nyx! Šį žodį jau gerą mėnesį girdžiu per dažnai. Viskas prasidėjo nuo konkurso mano instagram paskyroje, toliau buvo slaptas atidarymo vakarėlis ir galu gale įvyko oficialus atidarymas PC “Panorama”. Kurio metu, beje, man atiteko garbė nukirpti rožinę juostą! Iki šiol Nyx parduotuvė neliūdi, nes visą laiką praeidama pro šalį matau ten bent kelis klientus, kurie renkasi naująjį soft matte lip cream atspalvį arba antakių pieštuką. Ar esat pasiruošę spalvų ir kosmetikos perdozavimui? Nenoriu girdėti jokių “ne”, todėl greitai spaudžiame ir skaitome toliau!

my-nyx-collection_4my-nyx-collection_3my-nyx-collection_9Aš jau anksčiau turėjau kelis Nyx produktus, bet taip pat man, kaip vienai iš šešių panelių, kurios kirpo juostą, Nyx padovanojo didžiulę dėžę kosmetikos! Taip, visą dėžę! Patikėkite, aš šokinėjau iš laimės, kai pirmą kartą atidariau šią širdelės formos dėžę, nes tokį didžiulį kiekį kosmetikos gaunu dovanų itin retais atvejais. O čia dar ir Nyx, ta kosmetika, kurią svajojau išmėginti jau labai seniai, bet vis dvejodavau dėl galimybės užsisakyti internetu. Tad šiandien aš norėčiau pasidalinti su jumis savo visiškai nekuklia Nyx kolekcija. Ne, visų priemonių dar nespėjau išmėginti, todėl šiandien tik žiūrime ką turime, o vėliau išsirinksiu top 10, apie kuriuos papasakosiu plačiau. P.S. su top 10 pasirodys ir konkursas jums, nes Dievas liepė dalintis, ane?

my-nyx-collection_10Pradėsiu nuo veido. Iš šių naudojau tik makiažo pagrindą, kuriuo nelikau be proto sužavėta. Labiausiai nekantrauju išmėginti maskuoklį, skaistalus ir birią pudrą. Štai visi tikslūs pavadinimai:

Stay Matte But Not Flat Liquid Foundation (02 Nude)

Above & Beyond Full Covererage Concealer (01 Porcelain)

Sculpt & Highlight Duo (02 Almond/Light)

Mineral “Set It & Don’t Fret It” Matte Finishing Powder

Highlight & Contour Pro Singles (10 Sienna)

Mosaic Powder (04 Peachy)

Blush (03 Anegel ir 06 Peach)

Matte Blotting Paper

my-nyx-collection_11Akys. Jau nekantrauju išbandyti mermaid žalią šešėlį, baltą jumbo pieštuką, kurį youtube grožio guru pataria naudoti kaip šešėlių pagrindą, ir blizgučius. Prieš savaitę nuėjau į Nyx ieškoti specialios bazės blizgučiams, bet, deja, jos Lietuvos rinkoje neteks matyti… O gaila, bet tikiu, kad surasiu kitą būdą, kaip pritvirtinti blizgučius prie voko, arba tiesiog nusipirksiu bazę tame pačiame H&M. Taip pat daug žada ir šešėlių paletė “Love in Paris”. Tiesiog tobula spalvų kombinacija kasdieniams makiažams. Beliko patikrinti pigmentaciją, sklaidymą bei išsilaikymą. Pirksiu dar akių priemonių, o šiai dienai kol kas turiu tiek:

Prismatic Pro Shadow (05 Mermaid)

Jumbo Eye Pencil (609 French Fries ir 604 Milk)

Face And Body Glitter (08 Bronze)

HD High Definition Eye Shadow Base

Lid Lacquer (01 Clear)

Felt Tip Liner (03 Jet Black)

my-nyx-collection_6Antakiai. Jau naudoju tiek gėlį, tiek Micro pieštuką. Abi priemonės nerealios! Taip ir toliau, Nyx <3 Iš viso turiu tris antakių priemones:

Eyebrow Marker (01 Medium)

Eyebrow Gel (03 Brunette)

Micro Brow Pencil (05 Ash Brown)

my-nyx-collection_5Lūpos. Jau aktyviai naudoju Liquid Suede ir Soft Matte Lip Cream skystus lūpų dažus, kurie jau tapo mano rudens favoritais. Rudos lūpos vis dar madingos, todėl rekomenduoju įsigyti bent vieną lūpdažį iš šių dviejų. Kalbant apie klasikinės tekstūros (bet jokiu būdu ne spalvų) lūpdažius, tai neišmėginti liko mėlynas, kuris tikrausiai laukia helovino, ir matinis Audrey. Mano nedidelė kolekcija:

Soft Matte Lip Cream (23 Berlin)

Liquid Suede Cream Lipstick

Intense Butter Gloss (13 Blueberry Tart)

Matte Lipstick (09 Natural ir 20 Audrey)

Macaron Lippie (05 Violet)

Wicked Lippie (05 Sinful)

my-nyx-collection_809 Natural/ 20 Audrey/ 05 Sinful/ 05 Violet

my-nyx-collection_723 Berlin/Club Hopper/ 13 Blueberry Tart

my-nyx-collection_1

Šiam kartui tai viskas. Kaip jau minėjau, kelių savaičių bėgy pasirodys mano Nyx top 10 sąrašas. O jūs jau buvote Nyx parduotuvėje PC “Panorama”? Kokie įspūdžiai?

photos: me

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.