MY VICE LIPPIES

Prieš gerą mėnesį lankiausi Douglas parduotuvėje Vilniaus Akropolyje, kur mane žavioji Gerda supažindino su naujais Urban Decay Vice lūpų dažais. Man ne tik tobulai padažė lūpas, bet ir neišleido tuščiomis, o padovanojo penkis iš šimto Vice lūpdažius. Mano manymu, pačius populiariausius ir įdomiausius. Aš jau išbandžiau, tad šiandien papasakosiu šiek tiek daugiau apie savo patirtį.

urban-decay-vice-lipsticks_1urban-decay-vice-lipsticks_3

Vice lūpdažiai pradėjo pasaulio užkariavimą nuo Niujorko, kur vasaros pradžioje buvo pristatytas visas šimtukas Urban Decay Vice lūpų dažų. Nemeluosiu, aš su smalsumu ir baltu pavydu žiūrėjau pristatymo ir pačio vakarėlio akimirkas pas įvairius pasaulio blogerius ir video blogerius. Vice lūpų dažų veidu tapo Ruby Rose, kuri taip pat dalyvavo uždaram vakarėly mados sostinėje. Ir nuo pat pirmos dienos, kai pamačiau šiuos lūpų dažus, supratau, jog tai viskas, ko man reikia. Tik pagalvokite: 100 lūpų dažų! Beje, Urban Decay išpildė visų norus ir sukūrė net šešias sirtingas formules nuo itin matinės iki permatomo blizgučio: mega matte, comfort matte, cream, sheer, sheer shimmer ir metallized. Mano maišelyje buvo du mega matte, vienas comfort matte, vienas cream ir vienas metallized. Sheer ir sheer shimmer formulių lūpų dažų aš neturiu, bet ir džiaugiuosi, kad neturiu, nes aš mėgstu ryškias lūpas.

Visi lūpų dažai neturi jokio kvapo. Vieno vieneto kaina – 19,95 eur.

urban-decay-vice-lipsticks_5urban-decay-vice-lipsticks_13714 MEGA MATTE

Tobula raudona spalva, kuri tiks kiekvienai. Itin matinės ir ryškios lūpos, kurios be abejo sulauks daugybę žvilgsnių. Išsilaikymo atžvilgiu nėra stebuklas, tačiau konsistencija, spalva ir efektas verti to.

urban-decay-vice-lipsticks_6urban-decay-vice-lipsticks_11BIG BANG METALLIZED

Tikėjausi silpnesnės pigmentacijos, nes sunku patikėti, jog tokio tipo lūpdažis ant lūpų atrodys taip, kaip pakuotėje. Pabandžiau ant lūpų, pasižiūrėjau į veidrodį – wow. Galima naudoti ir vieną, ir kombinuojant su kitais lūpų dažais.

urban-decay-vice-lipsticks_4urban-decay-vice-lipsticks_10PANDEMONIUM MEGA MATTE

Tai tas lūpdažis, kuriuo yra pasidažiusi Ruby Rose ant visų reklaminių stendų ir plakatų. Patarčiau naudoti kartu su pieštuku. Ar žinojote, kad violetinė spalva makiaže šį sezoną yra itin aktuali?

urban-decay-vice-lipsticks_7urban-decay-vice-lipsticks_9BACKTALK COMFORT MATTE

Šaltas nude atspalvis, kuris tiek dėl savo spalvos, tiek dėl comfort matte formulės puikiai tinka kasdieniam makiažui. Ypač tinka šviesiaodėms.

urban-decay-vice-lipsticks_8urban-decay-vice-lipsticks_12FIREBIRD CREAM

Itin ryški spalva ir nuostabi pigmentacija. Jo pigmentas įsigeria į lūpas, tad kai pats lūpdažis dienos bėgy nusivalys, lūpos vis tiek bus rožinės.

 photos: me

1 Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.