NASHI ARGAN

Sveiki! Praeitas ketvirtadienis prasidėjo nuo ankstyvo ryto ir važiamo į darbą. Vis dar negaliu suvokti, kaip dauguma žmonių kiekvieną dieną atsikelia 6 val.? Man kiekvienas toks atsikėlimas yra kančių kančia. Tačiau dabar ne apie tai, nes iš tikrųjų ta diena praėjo tikrai smagiai. Susitikome su Simona ir kartu nukeliavome iki Vilniaus gatvės, kur vienoje iš kavinių (ar restoranų?) vyko Nashi Argan pristatymas. Prieš pristatymą nebuvau girdėjus nieko apie šį prekinį ženklą, todėl nežinojau, ko tikėtis. Susipažindinsiu ir jus: Nashni Argan – tai 2010 metais atsiradęs profesionalios plaukų priežiūros priemonių prekės ženklas, kuris gimė Italijoje, Milane, o šiandien Nashi Argan priemones galima rasti daugiau nei 47-iose šalyse. Priemonės yra parduodamos tik grožio salonuose.

Tai nėra 100 proc. natūralios plaukų priežiūros priemonės, bet argano aliejus, kuris įeina į gaminių sudėtį, yra itin aukštos kokybės ir yra išgaunamas specialiai šiais kosmetikai pagaminti. Faktas, kuris mane labiausiai nustebino, yra tas, jog Nashi Argan – tai „išmani“ linija, kurią sudaro 5 produktai, tinkantys visų tipų plaukams ir patenkinantys tiek kliento, tiek ir kirpėjo poreikius. Liniją sudaro drėkinamasis šampūnas, drėkinamasis kondicionierius, drėkinamoji ir maitinamoji kaukė, drėkinamoji nenuskalaujama kaukė, argano aliejus. Lengva naudoti kirpėjui ir paprasta pasirinkti klientui. Prekės ženklo atstovai minėjo, jog visų priemonių kvapas yra vienodas. Ir nei vienas neliks abejingas šiam kvapui. Ar jis jums be galo patiks, arba jūs jo negalėsite pakęst. Man šis kvapas yra nerealus ir tikrai norėčiau, kad visi mano namai taip kvepėtų.

Gavau išbandyti visų penkių priemonių mini versijas, kurias naudojau visą šią savaitę. Tikrai likau sužavėta, tačiau tai tik pirmas įspūdis ir pasakyti galutinę nuomonę apie priemonės, panaudojus tik savaitę, negaliu. Vis dėlto iš karto pajaučiau poveikį: švelnūs ir maloniai kvepiantys plaukai, kurie būna švarūs dvi dienas po plovimo, o mano atveju tai labai geras rezultatas.

O jums teko išmėginti ką nors iš Nashni Argan? Kokios nuomonės? Be to, palieku Lietuvos atstovų facebook puslapį (čia), kur galėsite pasižiūrėti, kokie tiksliai grožio salonai prekiauja šio prekės ženklo priemonėmis.

nashi-argan_5nashi-argan_8nashi-argan_1nashi-argan_2nashi-argan_3nashi-argan_4nashi-argan_7photos: me

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.