NYX COSMETICS LIPPIE COUNTDOWN. AR BUVO VERTA?

2018 sausio 4 in Apžvalga - Komentarų nėra

Sveiki! Jau spėjau pasidalinti nuomone apie 2017 metų Kiehl’s advento kalendorių (staipsnį galite perskaityti čia), o šiandien tęsiu advent kalendorių temą ir pasakoju apie tą, kurį išleido Nyx Professional Makeup. Jau esu minėjusi, kad advento kalendorius yra ne tik būdas maloniau sulaukti švenčių, bet ir galimybė išmėginti daugiau mėgstamo prekinio ženklo priemonių, todėl aš bet kokiu atveju esu už advento kalendorius. Be to, pastebėjau, kad dauguma gamintojų aprašo kalendoriaus turinį kitoje kalendoriaus pusėje, kas iš vienos pusės eliminuoja staigmeną, nes nekantrūs žmonės gali viską perskaityti ir nebus taip įdomu kas rytą atidarinėti langelius, bet iš kitos – taip galima įvertinti kalendoriaus turinį ir nuspręsti, pirkti jį ar ne. Aš esu už staigmenas, todėl priemonių sąrašų neskaitau ir kiekviena diena, t.y. kiekvienas langelis, man yra staigmena.

Kalbant apie Nyx Professional Makeup, tai šiais metais jų kalendorius skyrėsi nuo praeitų metų: praeitais metais jame buvo Soft Matte Lip Cream lūpų dažai ir pavieniai šešėliai, o šiais – tik lūpoms skirtos priemonės. Sprendimas tikrai geras, nes Nyx Professional Makeup kaip tik ir garsėja savo lūpų priemonėmis, kurių turi daugiau negu bet koks kitas dekoratyvinės kosmetikos gamintojas. Taigi, iš viso Lippie Countdown kalendoriuje buvo 4 Matte Lipstick lūpų dažai, 3 Liquid Suede skysti lūpų dažai, 4 Lip Ligerie skysti lūpų dažai, 3 Butter Lipstick lūpų dažai, 3 Butter Gloss lūpų blizgesiai, 3 Soft Matte Lip Cream skysti lūpų dažai, 2 Intense Butter Gloss lūpų blizgesiai ir 2 Simply Vamp Lip Cream lūpų dažai. 24 lūpų dažai ir 8 skirtingos tekstūros.

Labai patiko, kad buvo įdėtos ne tik įvairių tekstūrų, bet ir skirtingų atspalvių priemonių nuo natūralios nude iki pilkos. Tai puiki galimybė išbandyti nemažai Nyx Professional Makeup lūpų produktų ir suprasti, kokios jums tinka ir patinka. Be to, labai patiko, kad visas dienas buvo įdėtos praktiškai vienodo dydžio produktai ir, kas svarbiausia, nerasta jokių vienkartinių mėginukų. Vienos lūpų priemonės kaina gaunasi 2,5 eur (kalendoriaus kaina apie 60 eur), o daug tai ar mažai, spręskite patys. Aišku, nepamirškite, kad pirkdami grožio advento kalendorių jus mokate ne tik už pačias priemones, bet ir už tam tikrą pramogą. Mane labiausiai nudžiugino nude spalvos Intense Butter Gloss, rudas Liquid Suede ir Lip Lingerie Exotic atspalvis.

Šį Lippie Countdown kalendorių rekomenduočiau įsigyti toms, kurios dievina Nyx Professional Makeup kosmetiką, arba toms, kurios mėgsta eksperimentuoti su lūpų dažų spalvomis ir neapsiriboja vien nude lūpų dažais ar bespalviu lūpų blizgiu.

“Shocking Pink”, “Indie Flick”, “Eden” ir “Up The Bass”

“Corset”, “Push-Up”, “Embellishment” ir “Exotic”

“Copenhagen”, “Paris” ir “San Paulo”

“Raspberry Tart”, “Sugar Cookie” ir “Crème Brulee”/“Berry Strudel” ir “Tres Leches”

“Ripe Berry”, “Root Beer Float” ir “Seashell”

“Stone Fox” ir “Vintage” (“Soft-Spoken” liko rankinėje)/“She Devil” ir “Russian Roulette”

nuotraukos: Canon 600d + Sigma 30mm f1.4 Art

 

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×